تریلر جدید انیمه‌ی Tokyo Ghoul:re منتشر شد

تماشا کنید: تریلر جدید انیمه‌ی Tokyo Ghoul:re منتشر شد

وبسایت رسمی انیمه‌ی اقتباسی Tokyo Ghoul:re تریلر جدیدی از این انیمه منتشر کرد. برای مشاهده‌ی تریلر و دنباله‌ی خبر در ادامه با ما همراه باشید.

صدا پیشگانی که در این انیمه حضور دارند عبارت‌اند از:

ناتسوکی هانا در نقش Haise Sasaki

کایتو ایشیکاوا در نقش Kuki Urie

یوما اوچیدا در نقش Ginshi Shirazu

ناتسومی فوجیوارا در نقش Tōru Mutsuki

آیانه ساکورا در نقش Saiko Yonebayashi

همچنین در ادامه یو کوبایاشی در نقش Kanae von Rosewald، مامورو میانو در نقش Shū Tsukiyama، دایسوکی نامیکاوا در نقش Kishō Arima و آسامی ستو در نقش Akira Madō صداپردازی می‌کنند.

این انیمه در تاریخ سوم آوریل منتشر خواهد شد.

اداهیرو واتانابه (Odahiro Watanabe) جایگزین شوهی موریتا (Shuhei Morita) شده و کارگردانی این انیمه را برعهده دارد. چوجی میکاسانو (Chūji Mikasano) نیز همانند دو فصل گذشته در ساخت این انیمه همکاری دارد و آهنگسازی و فیلم‌نامه نویسی فصل سوم را عهده‌دار است. آتسوکو ناکاجیما (Atsuko Nakajima) نیز طراحی شخصیت‌های انیمه را برعهده دارد و جایگزین کازوهیرو میوا (Kazuhiro Miwa) شده است.

داستان این انیمه روایت شخصی به نام Haise Sasaki است که به گروهی به نام Quinx آموزش می‌دهد تا چگونه بتوانند بهترین بازرسان شوند اما موضوع به این سادگی نیست چرا که شاگردان او روحیات غیر متعارفی دارند و همین موضوع باعث سختی کار او می‌شود جدا از اینکه او باید با قدرت گولی که در او وجود دارد دست و پنجه نرم کند.

ایشیدا چهارده فصل از مانگای توکیو گول را در مجله‌ای هفتگی در ژاپن بین سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ منتشر می‌کرده است و در سال ۲۰۱۴ نیز اولین فصل از انیمه‌ی توکیو گول ساخته شد.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *