بازیگران فیلم Fonzo مشخص شدند

بازیگران فیلم Fonzo مشخص شدند

 بازیگران فیلم Fonzo (فونزو) اعلام شدند و به نظر می‎رسد که افراد بسیار خوبی، تام هاردی را در این فیلم همراهی خواهند کرد. کارگردانی فیلم فونزو را کارگردان فیلم Fantastic Four (چهار شگفت‎انگیز)، جاش ترانک، برعهده دارد. فیلم فونزو، فیلمی بیوگرافی در مورد آل کاپون می‎باشد.

فیلم فونزو با بازی تام هاردی در نقش گنگستر بدنام شیکاگویی است که بر روی سال‎های آخر عمر کاپون و عواقب گذشته خشونت‎آمیز و جنسی‌اش تمرکز می‎کند. در اوایل ماه جاری میلادی بود که حضور هاردی این فیلم تایید شد. داستان فیلم به جای اینکه به سال‎های فریبنده و پر زرق‎وبرق کاپون بپردازد، بیشتر دوره حبس او در زندان که در آنجا از بیماری سیفیلیس رنج می‎برده را مورد تاکید قرار خواهد داد. حال، بازیگران نام آشنایی برای ایفای نقش‎های مکمل این فیلم به تام هاردی پیوسته‎اند.

مطلب مرتبط: بازیگران جدیدی به Goosebumps 2 اضافه شدند

گزارش شده فیلمبرداری فیلم فونزو از تاریخ ۲ آوریل در نیواورلئانز آغاز خواهد شد و کایل مک‎لاکلن (Twin Peaks)، لیندا کاردلینی (Bloodline) و مت دیلون (There’s Something About Mary) رسما برای ایفای نقش‎های مکمل فیلم انتخاب شده‎اند. کاردلینی قرار است نقش همسر کاپون به نام می را بازی کند و مک‎لاکلن نقش دکتر کاپون و دیلون نقش بهترین رفیقش به نام جانی را به تصویر خواهند کشید.

برای تقویت بیشتر بازیگران فیلم، کمپانی برون استودیو، کاترین ناردوچی که برای نقش چارمین بوکو در سریال The Sopranos (سوپرانوز) شناخته می‎شود را به جمع بازیگران اضافه کرده است. وی همچنین قرار است در فیلم پیش‎روی The Irishman (ایرلندی) ساخته مارتین اسکورسیزی در کنار آل‎پاچینو و رابرت د نیرو نقش‎آفرینی کند.

پریناز ایزدیار به جمع بازیگران متری شیش و نیم اضافه شد

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *