برای خرید خودروهای صفر و کارکرده BYD چقدر باید هزینه کرد؟

برای خرید خودروهای صفر و کارکرده BYD چقدر باید هزینه کرد؟

 با نزدیک‌شدن به پایان سال و آغاز سال جدید تب و تاب خرید خودرو یا ارتقا خودرو نیز افزایش یافته است که در این بین خودروهای خارجی ارزان‌قیمت، به عنوان اولویت بسیاری از مشتریان ایرانی قرار گرفته تا بتوانند در ایام نوروز گشت و گذار خوبی داشته باشند که یکی از برندهای تازه وارد به این بازار BYD  است که به‌تازگی خودروهای کارکرده این برند نیز وارد بازار شده است.

آغاز پیش‌فروش نوروزی کوییک اتوماتیک پلاس + شرایط فروش

نکته‌ای که در مورد خودروهای کارکرده این برند تازه وارد به کشورمان باید بدانید این است که کارکرد اکثر خودروهای این برند زیر ۵۰ هزار کیلومتر است و خرید خودرویی با کارکرد بالاتر از این عدد خیلی منطقی به نظر نمی‌رسد. البته مواردی که ما در این گزارش قصد ارائه آن را داریم، اغلب زیر ۲۰ هزار کیلومتر پیمایش داشته‌اند و از این نظر مناسب خرید هستند.

خودروهای برند بی‌وای‌دی در بازار با قیمتی نزدیک به قیمت کارخانه معامله می‌شوند و همانطور که قبلا در این مورد مطلبی را منتشر کرده بودیم، این برند جزو برندهای با ضرر و زیان پایین برای صاحب خودرو است.

مطلب مرتبط: شرایط جدید فروش فوری نقدی تندر۹۰ پارس‌خودرو +قیمت

در این گزارش به خودروی بی‌وای‌دی S6 می‌پردازیم مدل ۹۶ این خودرو با کارکردی در حدود ۵ هزار کیلومتر در بازار با قیمت ۹۸ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. مدل ۹۶ این خودرو با کارکرد ۳۵۰۰ کیلومتر نقدینگی ۹۷ میلیون تومانی را لازم دارد. مدل ۹۹ و صفر این خودرو در حال حاضر با قیمت ۱۰۵ میلیون تومان قابل خریداری است.

همچنین مدل ۹۶ این خودرو با کارکرد ۵ هزار کیلومتر با قیمت ۱۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده و این خودرو با همین مدل ولی با کارکرد ۲۴ هزار کیلومتر در بازار آزاد با قیمت ۹۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.
منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *