با رعایت این ۸ نکته خوش تیپ سفر کنید

چگونه در مسافرت خوش تیپ باشیم؟

سفر کردن علاوه بر اینکه فرصت مناسبی برای ریلکس کردن و دور شدن از مشغله های روزمره است، بلکه می تواند زمانی برای پوشیدن لباس های رنگارنگ و متفاوت از زندگی روزمره باشد. برای برخی از افراد، تصمیم اینکه چه چیزهایی جمع کنند، سخت است. حتی گاهی باعث می شود بیش از حد لباس با خود حمل کنند، در حالیکه بیشترآنها مورد استفاده قرار نمی گیرد. برای سفر راحت سبک سفر کنید. لباس هایی همراه خود ببرید که بیشترین استفاده را داشته باشند. در این مقاله ۸ نکته هنگام جمع کردن لباس سفر برای راحت و خوش تیپ بودن را برای شما خواهیم گفت پس با ما همراه شوید.

انتخاب لباس به مقصد سفر شما بستگی دارد. مهم است دقت کنید در فصلی که سفر می کنید، مقصد سفر شما چه آب و هوایی دارد. به راحتی اطلاعات آب و هوایی را با سرچ روی اینترنت پیدا می کنید.

هنگامی که لباس هایتان را برای سفر انتخاب می کنید دو نکته اولیه را در نظر داشته باشید :

  • لباسی انتخاب کنید که در آن راحت هستید.
  • لباسی که انتخاب می کنید، مرتب و قشنگ باشد. این مهم است که در سفر ظاهری زیبا داشته باشید. اینطوری عکسهای بهتری هم خواهید گرفت.

۱ ) وسایل سبک همراه ببرید

خوش تیپ سفر - زندگی بانوی شهر

نه تنها حمل کردن لباس های سبک راحتتر است، بلکه فضای کمتری نیز اشغال می کنند. به جای اینکه چند لباس گرم مختلف مثل سوییشرت، پولیور و شلوارهای پارچه ای مختلف همراه ببرید، لباس هایی که در سفر استفاده از آنها راحت تر است انتخاب کنید، مثل یک ژاکت با رنگ خنثی، شال و یک یا دو شلوارجین راحت.

۲ ) لباس های چند کاره تهیه کنید

خوش تیپ سفر - زندگی بانوی شهر

سفر کردن به اندازه کافی هزینه بر است، پس اگر می خواهید در هزینه های دیگر صرفه جویی کنید، به جای خرید چندین لباس یک لباس دو رو بخرید، یا لباسی تهیه کنید که می توانید به مدل های مختلفی آن را بپوشید. این کار بسیار هوشمندانه و کارساز خواهد بود. شما می توانید با خرید یک لباس، چندین استایل مختلف داشته باشید.

۳ ) لباس های تیره انتخاب مناسب تری هستند

خوش تیپ سفر - زندگی بانوی شهر

لباس های تیره دوام بیشتری دارند. فکر می کنید چرا ؟

  • اگر به حسب اتفاق لکه ای روی لباس بیفتد، در رنگ تیره لکه به اندازه رنگ روشن نمایان نیست و باعث نمی شود کل روز نگران لکه روی لباس باشید.
  • اگر قسمتی از لباس جایی گیر کرده وپاره شود، در لباس های تیره کمتر به چشم می آید.
  • لباس های تیره هم رسمی هستند هم می توانید در تیپ های اسپورت از آنها استفاده کنید.

راهنمای انتخاب مقصد سفر تعطیلات

شاید فکر کنید اگر همه لباس ها را تیره انتخاب کنید کسل کننده شود، برای تنوع می توانید لباس های اصلی مثل شلوار، دامن یا بلوز را تیره انتخاب کنید. الزاما منظور از رنگ تیره مشکی نیست! یک تی شرت قرمز با شلوار مشکی بسیار زیبا می شود ، یا یک پیراهن گل گلی با یک ژاکت آبی. لباس هایی که قابل تعویض هستند را در رنگ روشن انتخاب کنید مثل تی شرت یا شال که در صورت کثیف شدن بتوانید آنها را کنار بگذارید.

۴ ) کفش های کمتری همراه ببرید

خوش تیپ سفر - زندگی بانوی شهر

اگر خیلی علاقه مند هستید که کفش های مختلف همراهتان ببرید، بیش از سه مدل کفش نیاز نخواهید داشت :

  • کفش های راحتی برای مواقعی که می خواهید جاهای دیدنی نظیر موزه را بگردید.
  • یک کفش پاشنه بلند برای مواقعی که می خواهید به جاهای رسمی تر، مانند رستوران های خاص یا تئاترهای رسمی بروید.
  • کفش های اسپورت ورزشی یا اسنیکرز برای گردش و ماجراجویی هایی که نیاز به پیاده روی های بیشتری دارد. این روزها کفشهای ورزشی مناسب پیاده روی طولانی با اسم لایف استایل با برندهای مختلف موجود است.

خوش تیپ سفر - زندگی بانوی شهر

حالا که تعداد کفش ها را مشخص کردیم نوبت به رنگ آنها می رسد. بهتر است کفش ها را در رنگ های خنثی انتخاب کنید تا بتوانید با هر رنگ لباسی آنها را بپوشید.

۵ ) زیور آلات و لوازم جانبی کوچک را انتخاب کنید

خوش تیپ سفر - زندگی بانوی شهر

از آنجایی که می خواهیم سبک سفر کنیم، بهتر است زیورآلات و یا لوازم آرایشی بهداشتی کوچک، کم جا و سبک انتخاب کنید. همچنین آنهایی را انتخاب کنید که بتوانید با لباس های مختلف ست کنید. دو مدل شال یکی با رنگ ساده و دیگری رنگ رنگی، یک مدل گوشواره ساده (شاید مروارید) و یک گردنبند سبک و هر روزی، انتخابهای مناسبی هستند.

۶ ) لوازم آرایش را فراموش نکنید

خوش تیپ سفر - زندگی بانوی شهر

حالا که لباس و اکسسوری انتخاب کردید با جمع کردن لوازم آرایش کار را کامل کنید. لوازم آرایشی را انتخاب کنید که به طور روزمره استفاده می کنید. فقط کافیست چهره تان جذاب و مرتب باشد، لازم نیست برای جنگل رفتن آرایشی مجلسی داشته باشید! کرم های دورچشم، روزو شب و از همه مهمتر کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید.

تعطیلات کجا بریم؟ جاذبه‌ های گردشگری بندر ترکمن

۷ ) تعداد کمی کیف ببرید

خوش تیپ سفر - زندگی بانوی شهر

شما حداقل یک کیف لازم دارید که بتوانید در آن موبایل، کیف پول و عینک آفتابی و کارت شناسایی را جا دهید. یک کوله پشتی  بردارید که بتوانید در آن آب و چند وسیله بزرگتر دیگر نیز همراهتان ببرید. کیف های یک طرفه یا کیف کمری برای راهپیمایی های روزانه انتخابهای خوبی هستند.

خوش تیپ سفر - زندگی بانوی شهر

خوش تیپ سفر - زندگی بانوی شهر

۸  ) لباس هایتان را بپیچید، تا نکنید

خوش تیپ سفر - زندگی بانوی شهر

این نکته به شما کمک خواهد کرد که لباسها فضای کمتری در چمدان بگیرند. علاوه بر اینها با رول کردن یا پیچیدن لباس ها از چروک شدنشان جلوگیری می شود.
منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *