سرو گوشت انسان در رستوران گیاه خواران + تصاویر

اوایل این هفته هنگامی که مشتریان یک رستوران گیاه خواران در تایلند در غذای خود تکه‌های گوشت یافتند نمی‌دانستند سرنخ چه جنایت وحشتناکی را بدست آورده اند. با روژان همراه شوید.

 

تصاویر / سرو گوشت انسان در رستوران گیاه خواران +جزئیات

اوایل این هفته هنگامی که مشتریان یک رستوران مخصوص گیاه خواران در تایلند در غذای خود تکه‌های گوشت یافتند نمی‌دانستند سرنخ چه جنایت وحشتناکی را بدست آورده اند. شکایت آن‌ها از مسئولان محلی به دلیل پخت گوشت در یک رستوران مخصوص گیاه خواران پرده از یک جنایت هولناک برداشت. تحقیقات انجام شده مشخص کرد که گوشت پیدا شده در داخل غذا نه تنها گوشت خوک یا گاو نبوده بلکه در واقع گوشت انسان بوده است.

همچنین بخوانید:

شوهر بی غیرت، حمیرا عروس افغان را به دوستانش هدیه می داد !

کشیش ایتالیایی به یک دختر ۱۱ ساله داخل ماشین دست درازی کرد

شلاق زدن دو زن در ملاعام به خاطرحرف زدن با مرد غریبه / ویدیو

تازه داماد به خاطر فایل صوتی منشوری عروس ، فرشید را به قتل رساند! + عکس

باردار شدن دختر ۱۷ ساله در محراب کلیسا از کشیش +عکس

مرد ایدزی دو زن متاهل و بچه های آنها را آلوده کرد+عکس

سرو / گوشت / انسان / در / رستوران / گیاه / خواران

ماموران پلیس تایلند حین تحقیقات متوجه خون پاشیده شده روی دیوار و همچنین تکه‌های گوشتی شدند که روی زمین افتاده بود. بدتر از آن ماموران پلیس جسد یک مرد ۶۱ ساله را در داخل مخزن یک فاضلاب پیدا کردند. در تحقیقات بعدی مشخص شد که فردی که جسد او در رستوران پیدا شده یکی از مشتریان دائم رستوران بوده است. ” پراسیت اینپاتوم” آخرین بار در تاریخ ۲۱ اکتبر به همراه برادرش در این رستوران در حالی که سرگرم مصرف مشروبات الکلی بودند دیده شده بود. بنا به گزارش رسانه‌های محلی ظاهرا این مرد با صاحب رستوران درگیری لفظی پیدا کرده و در این درگیری این مرد ۶۱ ساله دچار جراحت شدید شده و جانش را از دست داده بود.

سرو / گوشت / انسان / در / رستوران / گیاه / خواران

طی این درگیری سر این مرد به جسم سختی برخورد کرده و همچنین او در شش نقطه از شکم و پاهایش مورد اصابت چاقو قرار گرفته بود. پس از وقوع این قتل Murder ظاهرا صاحب رستوران با تکه تکه کردن بدن او و خوراندن آن به مشتریان قصد داشت تا از شر جسد مقتول خلاص شود. هنوز از سرنوشت برادر مقتول که با او در رستوران حضور داشته خبری منتشر نشده است. هنوز مشخص نیست آیا مشتریان رستوران از گوشت بدن این مرد خورده بودند یا خیر.
منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *