اومر علیم فیلمنامه Danger Girl را می نویسد

اومر علیم فیلمنامه Danger Girl را می نویسد

اومر علیم برای نوشتن فیلمنامه فیلم Danger Girl  دختر خطرناک به خدمت گرفته شد. کمیک‎های دختر خطرناک از سال ۱۹۸۸ آغاز شود و خالقان آن نیز جی اسکات کمپبل و اندی هارتنل هستند. این مجموعه کمیک در ابتدا یک مجموعه اکشن‎محور مامور مخفی بود که به ماجراجویی‌های گروهی از جاسوسان خبره تماما زن به نام عملیات‎های انحصاری آزاد دختر خطرناک می‌پردازد.

مجموعه کمیک دختر خطرناک با استفاده از سررشته‎هایی از فیلم Charlie’s Angels (فرشتگان چارلی) و مجموعه فیلم‎های جیمز باند، بسیار محبوب شد و تاکنون نیز به انتشار خود ادامه می‌دهد. خبر ساخت اقتباسی سینمایی از کمیک دختر خطرناک، در سال ۲۰۱۰ شنیده شد و گفته می‎شد که کارگردان تاد لینکلن برای کارگردانی مطرح شده است.

مطلب مرتبط: چهار نویسنده برای ساخت ۴ اسپین آف بازی تاج و تخت قرارداد امضا کردند

از آن زمان دیگر خبری از پروژه وجود نداشت تا اینکه در نوامبر سال ۲۰۱۷، اعلام شد که کمپانی Constantin Film، حقوق این کمیک‌ها را خریداری کرده و در نظر دارد تا علاوه بر اقتباسی سینمایی، سریالی نیز از این کمیک بسازد.

با پیوستن نویسنده‎ای به پروژه دختر خطرناک، به نظر می‎رسد که سرانجام، توسعه این فیلم در حال پیشرفت است. بنابر این گزارش، فیلمنامه فیلم دختر خطرناک توسط اومر علیم قلم‎زده خواهد شد. اومر علیم، نوشتن فیلمنامه فیلم اکشن ماجراجویی Extraction 2015 (استخراج) با بازی بروس ویلیس را در کارنامه‎اش دارد. هنوز تاریخ اکرانی برای این فیلم اعلام نشده است.

همچنین بخوانید:

نسخه دوم فیلم Den of Thieves ساخته می‎شود

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *