تریلر فیلم Best F(r)iends منتشر شد + ویدیو

تریلر فیلم Best F(r)iends منتشر شد + ویدیو

 تریلری برای فیلم Best F(r)iends بهترین دوستان منتشر شده که با بازی تامی ویزو و گرگ سسترو می‎باشد. این دو بازیگر قبلا علاوه بر بازی در فیلم The Room 2003 (اتاق)، کارگردانی و نویسندگی آن را برعهده داشته‎اند، فیلمی که به عنوان یکی از بدنام‎ترین فیلم‌های تاریخ شناخته می‌شود. عنوان فیلم جدید آنها دو پهلو است و اگر حرف r را در عنوان آن نادیده بگیریم، عنوان فیلم از بهترین دوستان به بهترین شیاطین تبدیل می‎شود.

سال گذشته میلادی، فیلمی براساس فیلم اتاق با عنوان The Disaster Artist (هنرمند فاجعه) ساخته شد و به گونه‎ای تامی ویزو را به یکی از شناخته‎شده‌ترین اشخاص هالیوود تبدیل کرد. تامی ویزو که نتوانسته بود برای خودش به عنوان یک بازیگر کار پیدا کند، به همراه رفیقش گرگ سسترو، فیلمنامه فیلمی را می‎نویسند و آن را کارگردانی می‎کند. فیلم اتاق به هیچ وجه خوب نیست ولی سرگرم‎کننده است.

مطلب مرتبط: تماشا کنید: تریلر جدید از فیلم آرزوی مرگ با بازی بروس ویلیس منتشر شد

گرگ سسترو پس از اینکه نسخه اولیه فیلم هنرمند فاجعه را دید، برای دوستش، تامی ویزو، احساس دلسوزی داشت، پس تصمیم گرفت تا فیلمنامه فیلمی جدید با بازی خودش و ویزو را بنویسد. این فیلم، بهترین دوستان نام دارد که در واقع دو بخشی است. تریلر بخش اول این فیلم را در زیر مشاهده می‎کنید که یک داستان تاریک و عجیب را نشان می‎دهد که الهام گرفته از سفر جاده‎ای واقعی سسترو و ویزو می‎باشد.

فیلم بهترین دوستان، بازگو کننده داستان یک متصدی کفن و دفن با بازی ویزو و دوستش، یک فرد سرگردان با بازی سسترو است و این دو نقشه‎ای برای ثروتمند شدن طراحی می‎کنند. حسادت، حرص و خشم، رابطه دوستی و نقشه کلاهبرداری‎شان را تهدید می‎کند. بخش اول فیلم بهترین دوستان در تاریخ ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ (۳۰ مارس ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

تریلر فیلم Best F(r)iends (بهترین دوستان)

همچنین بخوانید:

تماشا کنید : اولین تریلر سریال جک رایان Jack Ryan منتشر شد

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *