برایان اسمیت به سریال L.A. Confidential پیوست

برایان اسمیت به سریال L.A. Confidential پیوست

 بازیگر سریال Sense8 (حس هشتم)، برایان جی اسمیت، قرار است نقش اصلی سریال L.A. Confidential (محرمانه لس‎آنجلس) محصول شبکه سی‎بی‎اس را بازی کند. اخیرا نیز از پیوستن والتون گاگینز به این سریال خبر داده شده بود. جردن هارپر (Gotham) علاوه بر نوشتن این سریال، به همراه آرون میلچان، تهیه‎کننده اجرایی سریال می‌باشد.

این سریال بر اساس رمانی به همین نام محصول سال ۱۹۹۰ نوشته جیمز الروی است و به داستان سه کاراگاه می‎پردازد که در حال تعقیب یک قاتل سریالی در شهر لس‌آنجلس کالیفرنیا در دهه ۵۰ میلادی هستند. در سال ۱۹۹۷، فیلمی به کارگردانی کورتیس هانسون و بازی کوین اسپیسی، گای پیرس، راسل کرو و کیم بسینگر ساخته شد. این فیلم در همان سال نامزد دریافت ۹ جایزه اسکار شد.

مطلب مرتبط: تماشا کنید: تریلر فیلم Paterno با هنرنمایی آل پاچینو

بنابر گزارش‌ها، برایان جی اسمیت قرار است نقش اصلی سریال یعنی کاراگاه اد اکسلی را بازی کند. در فیلم محرمانه لس‌آنجلس، این نقش توسط گای پیرس بازی می‎شد. اد اکلسی، فردی بی‌روح و توانا توصیف شده که جاه‌طلبی‌هایش از تمایلش برای زنده کردن یاد پدر پلیس قهرمانش و برادر مرحومش سرچشمه می‌گیرند. دیگر بازیگر این سریال، والتون گاگینز نیز قرار است نقش جک وینسس را بازی کند، یک کاراگاه که در فیلم توسط کوین اسپیسی بازی می‌شد.

کارنامه برایان جی اسمیت شامل سریال Quantico (کوانتیکو)، Person of Interest (مظنون)، Gossip Girl (دختر سخن‎چین) و Law and Order (نظم و قانون) می‎باشد. هنوز تاریخ پخشی برای این سریال ذکر نشده است.

همچنین بخوانید:

جنیفر لارنس : از ترک تحصیل پشیمان نیستم!!

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *