جنیفر لارنس : از ترک تحصیل پشیمان نیستم!!

جنیفر لارنس : از ترک تحصیل پشیمان نیستم!!

جنیفر لارنس از ترک تحصیل و دنبال کردن حرفه بازیگری‎اش اصلا پشیمان نیست. این بازیگر ۲۷ ساله، در مصاحبه‎ای تازه، در مورد ترک تحصیل در سن ۱۴ سالگی سخن گفت.

او در این مصاحبه اظهار داشت:

“من در مقطع دبیرستان، ترک تحصیل کردم. من از نظر فنی نمی‎دانم که دیپلم دارم یا مدرک تحصیلی پایه. من خودآموخته هستم.”

لارنس در پاسخ به این سوال که آیا از این تصمیم خود پشیمان است، گفت:

“نه. واقعا پیشمان نیستم. من می‎خواستم خودم مسیرم را بسازم. من آنچه که می‎خواستم انجام بدهم را پیدا کردم و نمی‎خواستم که چیز دیگری در سر راهم قرار گیرد. برای چندین سال، حتی دوستانم به اندازه حرفه بازیگری‎ام برای من مهم نبودند. منظورم، از سن ۱۴ سالگی است.”

مدرسه برای لارنس چندان آسان نبود و او می‎دانست که بازیگری، پیشه حقیقی و واقعی او است. لارنس در ادامه اضافه می‎کند:

“من تلاش بسیاری در مدرسه کردم. هرگز احساس باهوش بودن را نداشتم. و زمانی که فیلمنامه را می‎خوانم، این احساس را دارم که می‎دانم دقیقا چه اتفاقی رخ می‎دهد اگر شخصی آن احساس را داشته باشد، این بخشی از ذهن من بود که حتی نمی‎دانستم وجود داشته است، چیزی که من می‎توانم به آن دلگرم باشم و هرگز نمی‎خواستم آن را رها کنم.”

مطلب مرتبط: بازسازی فیلم Dirty Rotten Scoundrels با عنوان The Hustle روی پرده می رود

او اذعان کرد که پدر و مادرش چندان از تصمیم او برای ترک تحصیل خشنود نبودند. او در ادامه اضافه می‎کند:

“من این احساس پرقدرت را داشتم و به خودم می‌گفتم من این تصمیم را گرفته‎ام. این کاری بوده که من هدف داشتم انجام بدهم. تلاش برای فهماندن این موضوع به دیگران وقتی که شما ۱۴ سال سن دارید و می‎خواهید ترک تحصیل کنید، بسیار دشوار است و احتمالا والدین در واکنش خواهند گفت که ذهنت درست کار نمی‌کند.”

عزم و تصمیم جنیفر لارنس سرانجام نتیجه داد. این بازیگر در چندین فیلم مختلف نقش‌آفرینی کرده که شامل فیلم‌های X-Men (مردان ایکس) و Hunger Games (عطش مبارزه) می‎باشد. او برای بازی‌اش در فیلم Silver Linings Playbook (دفترچه امیدبخش) برنده جایزه اسکار شد.

با این حال، او همچنین با خطرات شهرت روبه‎رو شد که شامل نقض حریم خصوصی‎اش می‎شود. در سال ۲۰۱۴، هکری عکس‎های برهنه‎ای از او را منتشر کرد. پس از این تجربه، لارنس اظهار داشت که از آنجا که فیلم Red Sparrow (گنجشک قرمز) نیازمند برهنگی بوده، برای حضور در این فیلم مردد بوده است. او در این رابطه افزود:

“من متوجه شدم که بین رضایت داشتن و عدم آن تفاوت وجود دارد. من برای اولین روز فیلمبرداری حضور یافتم و بازی کردم و احساس قدرت و اختیار داشتم. این احساس را داشتم که چیزی که از من گرفته شده بود را پس گرفتم و از آن در هنرم استفاده کردم.”

همچنین بخوانید:

 

تماشا کنید: تریلر فیلم Paterno با هنرنمایی آل پاچینو

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *