الن پیج می خواهد در فیلم Kitty Pryde بازی کند

الن پیج می خواهد در فیلم Kitty Pryde بازی کند

 بازیگر مجموعه فیلم‎های X-Men (مردان ایکس)، الن پیج، آشکار کرده که دوست دارد تا نقش اصلی فیلم Kitty Pryde (کیتی پراید) را به تصویر بکشد. کارگردانی فیلم کیتی پراید را تیم میلر برعهده دارد.

الن پیج در دو فیلم X-Men: The Last Stand (مردان ایکس: آخرین ایستادگی) و X-Men Days of Future Past (مردان ایکس: روزهای گذشته آینده)، نقش کیتی پراید را بازی کرده و این کاراکتر را از کاراکتری جز به بخشی بزرگ از جوانان بااستعداد پروفسور چارلز زاویر تبدیل کرده است. حال که تیم میلر قصد دارد فیلم مستقل این کاراکتر را بسازد، الن پیج از علاقه‏‎اش برای به تصویر کشیدن دوباره این کاراکتر گفته است.

مطلب مرتبط: بازیگران فیلم The Highwaymen مشخص شدند

الن پیج ۳۱ ساله در مصاحبه‎ای که اخیرا در مورد فیلم جدیدش به نام The Cured (درمان‎شده) داشته، از علاقه‌اش برای حضور در نقش کیتی پراید گفته است. او بیان کرد:

“من عاشق بازی نقش کیتی پراید هستم و فکر می‎کنم این یکی از نقش‎هایی بوده که همیشه تمایل داشتم تا آن را بیشتر بازی کنم. تجربه من در فیلم‎های مردان ایکس لزوما گسترده و وسیع نبود و کیتی پراید شخصیت واقعا جالبی است. اگر خواسته باشم با شما صادق باشم باید بگویم که چیزی در مورد فیلم نمی‎دانم اما، حضور در این فیلم را واقعا دوست دارم ولی مشخص نیست که چه می‎شود.”

همچنین بخوانید:

بیوگرافی کامل Alicia Vikander بازیگر فیلم دختر دانمارکی

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *