تماشا کنید: تریلر فیلم Paterno با هنرنمایی آل پاچینو

تماشا کنید: تریلر فیلم Paterno با هنرنمایی آل پاچینو

شبکه اچ‌بی‌او اولین تریلر رسمی و کامل از فیلم Paterno (پترنو) را منتشر کرده که در زیر می‌توانید مشاهده د نمایید. این فیلم درام، بحث و مشاجره حول مربی فوتبال آمریکایی ایالت پنسیلوانیا، جو پترنو، در پی رسوایی تجاوز جنسی جری سانداسکی را دنبال می‎کند.

این فیلم با نقش‎آفرینی آل پاچینو، رایلی کیئو، گرگ گرانبرگ، کتی بیکر و انی پاریس می‎باشد و توسط کارگردان برنده جایزه اسکار بری لوینسون کارگردانی شده و به نظر می‎رسد که به طور دقیق هرج‌ومرج داخلی دانشگاه پنسیلوانیا پس از این رسوایی جنسی را نمایان می‌سازد. علاوه بر این، فیلم به این موضوع نیز می‌پردازد که تا چه اندازه جو پترنو در مورد این اتهامات علیه سانداسکی قبل از اینکه خبر رسوایی منتشر شود، اطلاع داشته است.

مطلب مرتبط: تماشا کنید: اولین تریلر رسمی فیلم Deadpool 2 منتشر شد

این تریلر، نگاهی به درون یک درام فریبنده و دلربا را ارائه می‎دهد که در آن، از یک سو، آل پاچینو با سوالات بسیار دشواری روبه‎رو می‎شود و از سوی دیگر، کسانی هستند که مسئولیت پرسیدن این سوالات را برعهده دارند. رهبری این مسئولیت را نیز سارا گانیم با بازی رایلی کیئو برعهده دارد، کسی که در آن زمان، یک خبرنگار بوده است. فیلم پترنو قرار است در روز یک‌شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ (۷ آوریل ۲۰۱۸) از شبکه اچ‌بی‌او پخش شود.

 

همچنین بخوانید:

تریلر سریال Krypton منشر شد + ویدیو

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *