بازسازی فیلم Dirty Rotten Scoundrels با عنوان The Hustle روی پرده می رود

بازسازی فیلم Dirty Rotten Scoundrels با عنوان The Hustle روی پرده می رود

 ربل ویلسون، عنوان رسمی و تاریخ اکران بازسازی فیلم Dirty Rotten Scoundrels (لات‎های کثیف فاسد) را اعلام کرد. این فیلم با بازی او و ان هتوی در نقش‎های اصلی می‎باشد. ویلسون در آگوست سال ۲۰۱۶ به این پروژه پیوست و در ژانویه ۲۰۱۷ نیز ان هتوی اضافه شد. بنابر گزارش‎ها، این دو بازیگر نقش کلاهبردارهایی را با پیش‎زمینه‎های اجتماعی متفاوت بازی می‎کنند که با یکدیگر همکاری می‎کنند تا یک نابغه تکنولوژی ساده‎لوح را فریب بدهند.

فیلم اصلی لات‎های کثیف فاسد در سال ۱۹۸۸ به اکران درآمد و با بازی مایکل کین و استیو مارتین در نقش‎های اصلی بود. داستان این فیلم از جایی آغاز می‎شود که این دو کلاهبردار رقیب، یکدیگر را به چالش می‎کشند تا ببینند کدام یک از آنها می‎تواند از یک زن وارث ۵۰ هزار دلار کلاهبرداری کند.

مطلب مرتبط: تولید نسخه بازسازی شده فیلم Deadwood از پائیز ۲۰۱۸ میلادی آغاز می شود

فیلم لات‎های کثیف فاسد، جدیدترین فیلم کلاسیک کمدی است که در بازسازی آن، جنسیت نقش‎های اصلی‎اش به زن تغییر پیدا می‎کند. در شبکه اجتماعی توییتر، ستاره این فیلم بازسازی، ربل ویلسون، از نام و تاریخ اکران این فیلم جدید پرده‎برداری کرده است. این بازسازی در ابتدا با عنوان Nasty Women (زنان کثیف) نامیده می‎شد و حالا، The Hustle (حقه‎بازی) نام دارد. این فیلم برای اکران در تاریخ جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷ (۲۹ ژوئن ۲۰۱۸) برنامه‌ریزی شده است.

این توییت ربل ویلسون، شامل تصویری از خودش و ان هتوی می‎باشد که در بالا مشاهده‎ می‎کنید و در این تصویر، آنها به هر چیزی شبیه هستند جز زنان کثیف و فاسد. کارگردانی این فیلم را کریس ادیسون به عهده دارد.

همچنین بخوانید:

جی هرناندس نقش اصلی بازسازی سریال Magnum, P.I شد

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *