تریلر فیلم The Outsider منتشر شد + ویدیو

تریلر فیلم The Outsider منتشر شد + ویدیو

نتفلیکس تریلری برای فیلم The Outsider (غریبه) منتشر کرده است. در این فیلم، جرد لتو نقش یک سرباز آمریکایی را بازی می‎کند که به یاکوزای ژاپن می‌پیوندد. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. دیگر بازیگران این فیلم نیز شامل تادانابو آسانو (Thor: Ragnarok)، روری کوکرن (Argo)، شیورای کاتسونا (My Back Pages) و امیل هرش (Speed Racer) می‎باشد. کارگردان فیلم نامزد جایزه اسکار Land of Mine (سرزمین مین)، مارتین زندولیت، کارگردانی فیلم غریبه را براساس فیلمنامه‎ای نوشته اندرو بالدوین (The Take) برعهده دارد.

اتفاقات فیلم غریبه در ژاپن بعد از جنگ رخ می‎دهد و در آن، جرد لتو نقش نیک لاول را بازی می‎کند، یک سرباز آمریکایی زندانی که به کمک هم‎سلولی یاکوزای خود آزاد می‎شود. حال نیک باید با پیوستن به دنیای تبهکارانه ناجیان یاکوزای خود و قبول کردن قوانین آنها، کار آنها را جبران نماید. در این تریلر، جرد لتوی آراسته و خوش‌پوش، دنیای تبه‎کارانه مرموز یاکوزاها را کشف می‎کند.

مطلب مرتبط:تریلر و پوستر انیمیشن The Incredibles 2 منتشر شد

در ابتدا قرار بود این فیلم با بازی مایکل فازبندر و کارگردانی دنیل اسپینوزا ساخته شود ولی بعدا، گزارش‎هایی از حضور کارگردان ژاپنی افسانه‎ای، تاکاشی میکه و تام هاردی برای کارگردانی و بازی در این فیلم منتشر شد. با این حال، در نهایت، این فیلم با بازی جرد لتو و کارگردانی زندولیت ساخته شد. این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ (۹ مارس ۲۰۱۸) بر روی نتفلیکس عرضه شود.

 

همچنین بخوانید:

اولین تریلر فیلم Tremors 6 منتشر شد + ویدیو

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *