جی هرناندس نقش اصلی بازسازی سریال Magnum, P.I شد

جی هرناندس نقش اصلی بازسازی سریال Magnum, P.I شد

بازیگر فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار)، جی هرناندس، قرار است نقش اصلی بازسازی سریال Magnum, P.I (مگنوم، کاراگاه خصوصی) را به تصویر بکشد. شبکه سی‎بی‎اس به شدت در حال ساخت بازسازی یا احیای سریال‎های کلاسیک می‎باشد و در همین راستا، دستور ساخت نسخه‎ای تازه از سریال Cagney & Lacey (کاگنی و لیسی) و همچین سریال Murphy Brown (مورفی براون) را داده است.

این شبکه قبلا سریال‎های کلاسیک Hawaii Five-0 (هاوایی فایو-او) و MacGyver (مک‌گایور) را بازسازی کرده بود که نتایج متفاوتی داشت. کارگردان فیلم Fast and the Furious (سریع و خشن)، جاستین لین، کارگردانی قسمت آزمایشی بازسازی سریال مگنوم، کاراگاه خصوصی را برعهده خواهد داشت.

مطلب مرتبط: تاریخ پخش و داستان فصل ۲ سریال Legion مشخص شد

سریال اصلی مگنوم، کاراگاه خصوصی که از سال ۱۹۸۰ تا ۱۹۸۸ پخش می‎شد، با بازی تام سِلِک در نقش توماس مگنوم بود، یک سرباز کهنه‎کار جنگ ویتنام که به یک کاراگاه خصوصی تغییر می‎یابد. دیگر بازیگر سریال، جان هیلرمن در نقش هیگینز است. در سریال جدید، کاراکتر هیگینز یک زن خواهد بود.

بنابر گزارش‎ها، شبکه سی‎بی‌اس، جی هرناندس را برای بازی نقش توماس مگنوم در این سریال انتخاب کرده است. جزییاتی اندکی در مورد این کاراکتر وجود دارد و تنها مشخص است که او تکاور سابق نیروی دریایی آمریکا بوده که در افغانستان خدمت کرده است. گزارش‎ها حاکی از آن هستند که این سریال بازسازی، فرمت بنیادی سریال اصلی را در پیش خواهد گرفت و بر روی چهار کاراکتر اصلی تمرکز خواهد داشت. این سریال جدید به مشکلات پی‎تی‎اس‎دی (اختلال استرس پس از سانحه) کاراکتر مگنوم خواهد پرداخت و احتمالا رنگ‎مایه و تن جدی‎تری نسبت به سریال اصلی خواهد داشت.

همچنین بخوانید:

پوستر فصل ۱۱ سریال دکتر هو منتشر شد

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *