jessica chastain در نقش بوِرلی در فیلم IT: Chapter Two ظاهر خواهد شد

بنابر گزارشی تازه، جسیکا چستین jessica chastain در نقش بوِرلی در فیلم IT: Chapter Two ظاهر خواهد شد قرار است نقش نسخه بزرگسال بوِرلی را در فیلم IT: Chapter Two (آن: فصل دوم) بازی کند که دنباله‎ای برای فیلم ترسناک IT 2017 (آن) است. پس از ماه‎ها گمانه‎زنی، انتخاب چستین برای نقش بورلی تقریبا اجتناب‎ناپذیر شده است.

شایعات مربوط به پیوستن جسیکا چستین به فیلم آن: فصل دوم به ماه جولای سال ۲۰۱۷ و حدود یک ماه و نیم قبل از اکران فیلم اول بازمی‎گردد. از بازیگر نقش بورلی مارش در فیلم آن سوال شد که دوست دارد کدام بازیگر نقش نسخه بزرگسال کاراکتر بورلی را در فیلم آن: فصل دوم بازی کند و او به سرعت نام جسیکا چستین را آورد. زمانی که موفقیت فیلم آن در گیشه و همچنین در نظر منتقدان و طرفداران قطعی شد، بار دیگر بازار شایعه در مورد حضور جسیکا چستین در فیلم دوم گرم شد.

مطلب مرتبط: فیلم IT: Chapter Two در ماه سپتامبر ۲۰۱۹ اکران خواهد شد

فیلم آن توانست به فروش جهانی ۷۰۰ میلیون دلاری دست یابد و نقدهای جنجالی داشته باشد. همانطور که توجه‎ها بر روی فیلم دوم متمرکز شد، کارگردان اندی موشیتی اذعان کرد که جسیکا چستین، انتخابی ایده‌آل برای نقش بورلی خواهد بود و بعدا نیز جسیکا چستین علاقه‎اش برای حضور در این فیلم را آشکار کرد. اتفاقات فیلم دوم آن، تقریبا ۳۰ سال پس از اتفاقات فیلم اول را دنبال خواهد کرد.

از آنجا که فیلم آن: فصل دوم قرار است در تاریخ جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ (۶ سپتامبر ۲۰۱۹) به اکران دربیاید، کمپانی برادران وارنر به دنبال آن است تا فیلمبرداری این پروژه در تابستان امسال آغاز شود. انتخاب بازیگر برای دیگر اعضای باشگاه بازنده‎ها باید در ماه‎های آینده شروع شود و بنابر گزارش‎ها، به نظر می‎رسد جسیکا چستین اولین فردی می‎باشد که به این فیلم پیوسته است.

مذاکرات میان این بازیگر و کمپانی هنوز در مراحل اولیه قرار دارد ولی از آنجا که کارگردان، کمپانی و همچنین بازیگر علاقه‎مند به این قرارداد هستند، پس می‎توان آن را قطعی دانست. علاوه بر این، ظاهرا هنوز قرارداد کارگردان اندی موشیتی برای فیلم دوم حتمی نشده و فیلمنامه فیلم نیز همچنان در حال توسعه است. حضور بیل اسکارسگارد در نقش پنی‎وایز در فیلم آن ۲ نیز تایید شده است.

همچنین بخوانید:

تماشا کنید: اولین تریلر فیلم It منتشر شد، وحشت به معنای واقعی

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *