اپریل بالبی به سریال تایتان‎ها پیوست

اپریل بالبی به سریال تایتان‎ها پیوست

سریال تایتان‎ها Titans ، اپریل بالبی را برای به تصویر کشیدن کاراکتر ابرقهرمان الستی گرل انتخاب کرد. دی‎سی سال‎های زیادی قصد ساخت سریال اکشن-زنده تایتان‎های نوجوان را داشت تا اینکه سرانجام تصمیم گرفت تا با راه‎اندازی سرویسی آنلاین خود، این سریال را بر روی این سرویس عرضه کند.

کمپانی دی‎سی هنوز رسما نامی برای سرویس آنلاین خود اعلام نکرده است ولی از آنجا که سریال تایتان‎ها در اواخر سال جاری میلادی پخش خواهد شد، به زودی شاهد پرده‎برداری از نام این سرویس آنلاین خواهیم بود.

مطلب مرتبط:ریتا اورا به جمع بازیگران فیلم کاراگاه پیکاچو اضافه شد

با اینکه سریال تایتان‎ها به راه‎اندازی سرویس آنلاین دی‎سی کمک می‎کند ولی تنها تیم ابرقهرمانی جوانی نیست که به دنیای مشترک دی‎سی می‎پیوندد. اخیرا متوجه شده‎ایم که تیم Doom Patrol (گشت مرگ) قرار است در سریال تایتان‎ها حضور یابند، پس سرانجام طرفداران شاهد حضور این گروه محبوبشان در سریالی اکشن-زنده خواهند بود و به دنبال این خبر نیز دی‎سی در حال معرفی بازیگران هر کدام از اعضای تیم می‎باشد.

بنابر گزارش‎های تازه، آوریل بالبی (Drop Dead Diva) برای ایفای نقش الستی گرل به سریال تایتان‎ها پیوسته است. این کاراکتر به نام ریتا فار است، که در معرض گاز یک آتشفشان قرار گرفته و به او توانایی تغییر سایز را داده که اجازه می‎دهد کِش بیاید و رشد کند.

همچنین بخوانید:

آنا پاکوین به جمع بازیگران فیلم مرد ایرلندی اضافه شد

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *