پوستر فصل ۱۱ سریال دکتر هو منتشر شد

پوستر فصل ۱۱ سریال دکتر هو منتشر شد

شبکه بی‎بی‎سی پوستر و طراحی لوگوی تازه‎ای برای فصل ۱۱ سریال دکتر هو Doctor Who منتشر کرده است که در زیر مشاهده می‎نمایید. به دنبال قسمت ویژه کریسمس سریال دکتر هو که همراه با آغازبه‎کار جوی ویتاکر در نقش اصلی بود، این سریال ۵۵ ساله در مورد یک بیگانه مسافر در زمان و فضا در پاییز سال جاری میلادی بازخواهد گشت. لوگوی جدید سریال نیز در عین اینکه به گذشته اشاره دارد، نشان‎دهنده آینده می‎باشد.

سریال دکتر هو یکی از طولانی‎ترین سریال‏‎ها در تاریخ است و شروعش به نوامبر سال ۱۹۶۳ بازمی‎گردد. در طی این سالیان، این سریال شاهد حضور دوازده بازیگر در نقش اصلی، بیش از ۵۰ همراه نقش اصلی و حدود ۱۲ تغییر لوگو بوده است. فصل پیش‎رو سریال، احتمالا یکی از ترقی‎خواه‎ترین فصل‎های سریال خواهد بود، چراکه برای اولین بار، یک بازیگر زن برای نقش دکتر هو انتخاب شده و لوگوی آن متناسب با دنیای مدرن تغییر پیدا کرده است.

مطلب مرتبط:فصل نهم the walking dead ساخته می شود

در راستای معرفی لوگوی تازه که رنگی مشابه لوگوی استفاده شده در طی سال‎های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ دارد، بی‎بی‎سی یک ویدیوی ۱۶ ثانیه‎ای منتشر کرده که تاردیس یا ماشین زمان را در حال سفر در زمان یا فضا نشان می‎دهد. رنگ‎مایه کلی این تیزر کوتاه، به طور واضح تیره و مرموز است ولی جزییات اندکی از داستان و موضوع در آن دیده می‎شود. احتمال می‎رود که شهاب سنگ‎های یاقوت‎رنگ شناور در واقع بقایای سیاره وطن دکتر هو یعنی گالیفری باشند ولی این احتمال بسیار کم است.

همچنین بخوانید:

تماشا کنید تریلر فصل ۲ سریال جسیکا جونز منتشر شد + پوستر فیلم

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *