مگی سریال واکینگ دد به سریال Whiskey Cavalier پیوست

 لورن کوهن، مگی سریال واکینگ دد برای بازی در قسمت آزمایشی سریال Whiskey Cavalier (ویسکی کاولیر) با شبکه ای‎بی‎سی قرارداد بست و از همین رو، احتمال حضور این بازیگر در فصل ۹ سریال The Walking Dead  کمتر از همیشه به نظر می‎رسد. پخش ادامه فصل هشتم سریال مردگان متحرک از روز دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ شروع خواهد شد.

اگرچه کاراکتر مگی با بازی لورن کوهن در سریال مردگان متحرک به یکی از قوی‎ترین کاراکترها تبدیل شده ولی طرفداران این سریال به آرامی در حال نگران شدن در مورد جدایی مگی سریال واکینگ دد می‎باشند چراکه قرارداد وی در پایان فصل هشتم به پایان می‌رسد و همچنین از چندین شبکه مختلف به وی پیشنهاد حضور در چندین سریال مختلف داده‎اند.

مطلب مرتبط: تماشا کنید: تریلر نیمه دوم فصل ۸ سریال واکینگ دد منتشر شد

بنابر گزارش‎ها، لورن کوهن می‎خواهد تا دستمزدش برای فصل نهم سریال مردگان متحرک نزدیک به ستاره‎های مرد سریال یعنی اندرو لینکلن و نورمن ریدوس باشد ولی ظاهرا شبکه ای‎ام‎سی مایل نیست به خواسته‎های او تَن بدهد.

سریال ویسکی کاولیر، یک سریال اکشن، کمدی و درام است و لورن کوهن به قسمت آزمایشی این سریال پیوسته است. کوهن قرار است نقش اصلی زن سریال را در مقابل اسکات فولی (Scandal) بازی کند. کاراکتری که اسکات فولی بازی می‎کند، یک مامور اف‎بی‎آی است که باید با یک مامور سی‎آی‎ای سریع و حیله‎گر با بازی لورن کوهن همکاری کند تا تیمی از جاسوسان بین سازمانی را رهبری کنند تا دنیا را نجات بدهند. آنها در این میان باید از مسیرهای دشوار دوستی، عاشقی و سیاست‎های اداری عبور کنند.

همچنین بخوانید:

بازیگر نقش گلن در واکینگ دد آماده بازگشت به این سریال است!

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *