Crackdown 3 ساختار ابری خود را حفظ می کند

عنوان Crackdown 3 تا به حال مسیر ساخت و توسعه عجیبی طی کرده که بسیاری از بازی‌های ویدیویی تا به حال چنین مسیری را طی نکرده‌اند. این بازی تا به حال بارها و بارها تاخیر خورده و چندین مرتبه از نظر و چشم‌های مردم خود را مخفی کرده است به همین دلیل این که بگوییم این بازی قرار است چگونه عنوانی باشد و یا ما چه انتظاراتی می‌توانیم از آن داشته باشیم، بسیار سخت است اما خب به هر حال این بازی یک خوشقولی هم دارد که در ادامه به آن اشاره می‌کنم. با روژان همراه شوید.

همانطور که گفته شد، پیش بینی این که این بازی چه عملکردی از خودش نشان خواهد داد، کار بسیار سختی است و هیچ یک از ما دقیقا نمی‌دانیم که محصول نهایی این بازی چگونه خواهد بود. اما احتمالا به خاطر دارید که این بازی برای اولین بار در یکی از کنفرانس‌های مایکروسافت که تمرکز ویژه‌ای روی تکنولوژی بازی ابری داشت، معرفی شد که ساختار کلی این بازی را بر اساس سیستم ابری به نمایش گذاشت و نشان داد که این بازی تمرکز زیادی روی تکنولوژی ابری دارد و استفاده زیادی از آن خواهد کرد که شاید این امر مهم‌ترین و بهترین کاربردی که داشته باشد، در محلی سازی محاسبات بخش مولتی پلیر این بازی باشد.

اما خب به لطف اخبار و حوادث عجیب و غریبی که برای این بازی افتاد، ما برای مدتی طولانی از پیشرفت‌های این سیستم در عنوان Crackdown 3 بی خبر بودیم. حال سوال ما این است که آیا این تکنولوژی در نسخه نهایی این بازی که در فوریه سال آینده میلادی به انتشار خواهد رسید، وجود خواهد داشت یا خیر. به لطف یکی از منابع خبری داخلی به اسم Klobrille که پیش از این به خدمت گرفتن استودیوی پلی‌ گراند گیمز (Playground Games) را توسط مایکروسافت فاش کرد و همینطور به خدمت گرفتن Obsidian توسط مایکروسافت (که هنوز به طور رسمی تایید نشده است) را فاش کرد، بله این اتفاق رخ خواهد داد و تکنولوژی ابری در نسخه نهایی این بازی به کار گرفته خواهد شد. در توییتی که در حساب رسمی این منبع آگاه آماده، گفته شده که این تکنولوژی ۱۰۰ درصد در نسخه نهایی بازی هم وجود خواهد داشت.

اگر چه این منبع تا به حال سابقه خوبی از خود نشان داده و ثابت کرده که مانند بسیاری از منابع دیگر اهل ایجاد شایعات بی اساس نیست، اما باید این را هم به خاطر بسپارید که این موضوع هنوز در حد شایعه‌ای جدید و تازه است که نمی‌توان تکیه و اعتماد زیادی به آن داشت چرا که هر چه باشد، هنوز توسط مقامات رسمی مایکروسافت تایید نشده و جای شک دارد. اگر چه مایکروسافت شاید به خاطر موضوعات و مشکلاتی که برای Crackdown 3 به وجود آمد، از این به بعد بسیار محافظه کار نشان دهد و تا چیزی به طور کامل و ۱۰۰ درصد روشن نشده باشد، از آن رونمایی نخواهد کرد. اما خب به هر حال خودمان اکنون باید کمی پیاز داغ ماجرا را زیاد کنیم تا شاید شاهد واکنش تازه‌ای از طرف مایکروسافت برای این موضوع باشیم.

Crackdown 3 در تاریخ ۳ اسفند سال جاری برابر با ۲۲ فوریه سال ۲۰۱۹ میلادی روی ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به انتشار خواهد رسید در ادامه می‌توانید متن کامل توییت Klobrille که این موضوع را اعلام کرده، مشاهده کنید.

در مسیر Crackdown 3

اساسا داستان ساخت و توسعه Crackdown 3 داستان ساخت یک تجربه کاملا منحصر به فرد است. Sumo Digital برای بخش کمپین (تجربه آفلاین و یا بخش کو-آپِ آنلاین تا ۴ بازیکن). و همینطور Ruffian Games برای منطقه مولتی پلیر که شامل ساختار ۱۰۰ درصدی است (بله آن‌ها این کار را انجام داده‌ اند).

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *