کارگردان فیلم Five Nights at Freddy’s مشخص شد

کارگردان فیلم Five Nights at Freddy’s مشخص شد

 کریس کلمبوس (Harry Potter and the Sorcerer’s Stone, Pixels) قراردادی برای کارگردانی فیلم Five Nights at Freddy’s (پنج شب در کنار فردی) به امضا رسانده است. این فیلم، اقتباسی سینمایی از مجموعه بازی‎های ویدیویی به همین نام است. این بازی‎ها به همان اندازه که عجیب است، ترسناک نیز می‎باشد و به همین دلیل محبوب و مشهور شده است. در این بازی‎ها، یک مامور امنیتی تنها دربرابر ربات‎های حساس متحرک قرار می‎گیرد.

کریس کلمبوس که برای کارگردانی فیلم‎هایی همچون Home Alone (تنها در خانه)، Mrs. Doubtfire (خانم دوایت‎فایر) و دو فیلم ابتدایی مجموعه فیلم‎های Harry Potter (هری پاتر) شناخته می‎شود، در ابتدا ممکن است انتخابی عجیب برای کارگردانی فیلم پنج شب در کنار فردی به نظر برسد ولی وی حرفه کارگردانی‌اش را در ژانر فانتزی/ترسناک آغاز کرده است.

مطلب مرتبط: شبکه HBO نام کارگردانان و تاریخ پخش فصل هشتم سریال Game of Thrones را اعلام کرد

او علاوه بر کارگردانی این فیلم، وظیفه نویسندگی و تهیه‎کنندگی را نیز برعهده گرفته است. این فیلم محصول کمپانی Blumhouse است که سررشته بلندی در فیلم‎های ترسناک دارد. قبلا نیز تلاش‎هایی برای ساخت این فیلم صورت گرفته بود ولی با شکست مواجه شد. در سال ۲۰۱۵، کمپانی برادران وارنر تلاش کرد تا با کارگردانی گیل کنان (Monster House, Poltergeist 2015) این فیلم را بسازد ولی موفق نشد. در حال حاضر تاریخ اکرانی برای فیلم پنج شب در کنار فردی اعلام نشده است.

همچنین بخوانید:

یوآخیم رانینگ کارگردان Maleficent 2 است

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *