بازیگران فیلم The Highwaymen مشخص شدند

بازیگران فیلم The Highwaymen مشخص شدند

 بازیگران فیلم The Highwaymen (راهزنان) محصول کمپانی نتفلیکس مشخص شد. قبلا اعلام شده بود که نقش‎های اصلی این فیلم جنایی درام را کوین کاستنر و وودی هارلسون بازی می‎کنند. فیلم راهزنان بار دیگر به حماسه Bonnie and Clyde (بانی و کلاید)، سردسته یک گروه راهزن، می‎پردازد. با این تفاوت که این بار، داستان از منظر افسران قانون افسانه‎ای فرانک همر و مینی گولت بازگو می‎شود.

جان لی هنکاک (The Blind Side) کارگردانی فیلم راهزنان را برعهده دارد و فیلمنامه آن را نیز خود وی به همراه جان فاسکو (Young Guns) و اسکات فرانک (Logan) نوشته‎اند. شکارچیان بانی و کلاید یعنی همر و گولت، برای مدتی طولانی بازنشسته بودند تا اینکه بار دیگر وارد اکشن و عمل شدند. آنها بانی پارکر و کلاید بارو را در طی چندین ایالت در آمریکا تعقیب کردند تا اینکه در نهایت، در لوییزیانا برای آنها کمین کردند. بانی و کلاید بر اثر گلوله‎های بسیاری از دنیا رفتند و به افسانه‎ها پیوستند.

مطلب مرتبط: آنا پاکوین به جمع بازیگران فیلم مرد ایرلندی اضافه شد

قبلا کوین کاستنر و وودی هارلسون برای نقش‎های فرانک همر و مینی گولت معرفی شده بودند. حال نیز در گزارشی تازه، بازیگران تازه‎ای شامل کتی بیتس، جان کارول لینچ، توماس مان، کیم دیکنز و ویلیام سدلر به فیلم راهزنان پیوسته‎اند. فیلمبرداری این فیلم در حال حاضر در لوییزیانا آغاز شده است. نتفلیکس هنوز تاریخ پخشی برای این فیلم اعلام نکرده است.

همچنین بخوانید:

گوستاف اسکارزگارد و چند تن دیگر به لیست بازیگران فصل دوم Westworld پیوستند

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *