جیمز هتفیلد ، خواننده راک به جمع بازیگران فیلم تدی باند اضافه شد

جیمز هتفیلد ، خواننده راک به جمع بازیگران فیلم به شدت شریر اضافه شد

خواننده راک و رهبر گروه متالیکا، جیمز هتفیلد به فیلم هیجان‎انگیز تد باندی با عنوان فیلم Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile (به شدت شریر، شیطانی و زننده) پیوست. چندان عجیب نیست که برخی فیلم‎ها بازیگران غیرمعمولی برای خود انتخاب می‎کنند. نقش اصلی این فیلم یعنی قاتل سریالی تد باندی را زاک افرون به تصویر می‎کشد.

اخیرا نیز بازیگر سریال The Big Bang Theory (تئوری بیگ بنگ)، fi، به این فیلم پیوسته تا نقش لری سیمپسون را بازی کند، کسی که در دادگاه باندی در سال ۱۹۷۹، مدعی‎العموم اصلی بود. فیلم، رابطه ناکارآمد بین باندی و دوست دخترش، لیز را دنبال می‎کند. باندی به شدت جذاب بود و همچنین به قتل و تجاوز به دختران و زنان جوان محکوم شده بود که در نهایت، در سال ۱۹۸۹ در فلوریدا اعدام شد.

مطلب مرتبط: میلا یوویچ به جمع بازیگران فیلم Hummingbird اضافه شد

حال، در انتخابی عجیب، جیمز هتفیلد، رهبر گروه راک متالیکا برای نقش‎آفرینی در این فیلم به خدمت گرفته شده است. او قرار است نقش افسر باب هیوارد را بازی کند، اولین پلیسی که باندی را دستگیر کرد.

گرچه چندان سخت نیست که هتفیلد خشن و بزرگ را در نقش یک افسر قانون تصور کرد ولی با این حال، این اولین نقش وی در فیلمی سینمایی خواهد بود. او قبلا در فیلم و سریال‎ها در نقش خودش ظاهر شده بود. کارگردانی فیلم به شدت شریر، شیطانی و زننده را جو برلینگر برعهده دارد و فیلمنامه آن را نیز مایکل وروی قلم زده است.

همچنین بخوانید:

بازیگران سریال بازی تاج و تخت اجازه خوانده فیلمنامه فصل هشتم را ندارند

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *