زوج های معروف که ثابت کرده اند عشق حد و مرز نمیشناسد

زوج های معروف که ثابت کرده اند عشق حد و مرز نمیشناسد

برای یک زوج هیچ چیزی به اندازه سهیم شدن ارزش های یکسان مهم نیست. چه کسی گفته است که یک زوج باید از یک قوم و نژاد باشند؟ این یک موضوع کاملا پیش پا افتاده است به خصوص برای افراد معروفی که زوج خود را از یک نژاد، مذهب و رنگ دیگر انتخاب کرده اند. در ادامه شما را با زوج های معروف که عشق برایشان حد مرز ندارد آشنا خواهیم کرد.

مارک زاکربرگ و پریسیلا چان

زوج های معروف هالیوود

یکی از جوان ترین میلیونرهای دنیا و موسس فیسبوک با همسرش زمانی که در دانشگاه هاروارد تحصیل می کردند آشنا شده است در حالی که هیچکدام نمی دانستند آینده چه چیزی را برای آن ها رقم زده است. آن ها در سال ۲۰۱۲ جشن عروسی خود را در حیاط پشتی خانه خودبرگزار کردند و اکنون یک زوج خوشبخت و صاحب دو فرزند به نام های مکس و آگست هستند.

داوتسن کروس و سانری جیمز

زوج های معروف هالیوود

داوتسن مدل معروف دنیا و سانری خواننده موفق در سال ۲۰۱۰ با هم ازدواج کردند.

جان لجند و کریسی تیگن

زوج های معروف هالیوود

داستان عشق این دو شخصیت معروف زیاد هم بی عیب و نقص نبود اما به مرور زمان ثابت کردند  که با تحمل مشکلات می توان به تعاددل رسید. این موضوع در یکی از آهنگ های جان لجند ” All of Me” که به همسرش تقدیم کرده است بیان شده است. آن ها ۱۰ سال است که با هم ازدواج کرده اند و صاحب یک دختر به نام لونا و یک فرزند در راه هستند.

کیم کارداشیان و کانیه وست

زوج های معروف هالیوود

کیم کارداشیان و کانیه وست پر چالش ترین و بحث برانگیزترین زوج معروف قرن ۲۱ هستند که در سال ۲۰۱۴ ازدواج کرده و صاحب دو دختر و یک پسر هستند.

مطلب مرتبط: چگونه رضایت زوجین از زندگی افزایش می یابد؟

متیو مک کانهی و کامیلا آلوس

زوج های معروف هالیوود

تصور همه این بود که مک کانهی هرگز نمی تواند همسر یا پدر خوبی باشد اما بعد از آشنایی با کامیلا در سال ۲۰۰۶ غیرممکن به ممکن تبدیل شد و هم اکنون ۱۲ سال است که زندگی خوبی را با هم گذرانده و ۳ فرزند دارند.

جاش هولووی و یسیکا کومالا

زوج های معروف هالیوود

جاش هولووی بازیگر و مدل معروف آمریکایی با دختر اندونزیایی یسیکا در اکتبر ۲۰۰۴ ازدواج کرده و صاحب ۲ فرزند هستند.

رابرت دنیرو و گریس هایتاور

زوج های معروف هالیوود

رابرت دنیرو بازیگر برنده ۲ جایزه اسکار و گریس هایتاور در سال ۱۹۹۷ ازدواج کرده اند. آشنایی این زوج از زمانی آغاز شد که رابرت دنیرو گریس را که پیشخدمت یک رستوران بود برای اولین بار ملاقات کرد در حالی که گریس او را نمی شناخت و به عنوان یک مشتری پر دردسر نادیده می گرفت.

جورج لوکاس و ملودی هابسون

زوج های معروف هالیوود

جورج لوکاس کارگردان معروف و ملودی هابسون کارگزار آمریکایی در یک کنفرانس کسب و کار با هم آشنا شدند. در سال ۲۰۱۳ ازدواج کرده و صاحب یک دختر هستند.

سرنا ویلیامز و الکسی اوهانیان

زوج های معروف هالیوود

الکسی اوهانیان کارآفرین و بنیانگذار شبکه اجتماعی “رد ایت” و سرنا ویلیامز بازیکن تنیس در سال ۲۰۱۵ در رم قبل از اولین رقابت در مسابقات تنیس اپن ایتالیا آشنا شدند و اکنون صاحب یک فرزند هستند.

همچنین بخوانید:

فرود اضطراری هواپیما در هند به خاطر کتک‌کاری زوج ایرانی + ویدیو

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید




دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *