فصل نهم the walking dead ساخته می شود

فصل نهم the walking dead ساخته می شود

پخش سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) از اواخر سال ۲۰۱۰ از شبکه AMC آغاز شد. تا این لحظه ۸ قسمت از فصل هشتم این سریال پخش شده است و پخش ۸ قسمت بعدی این فصل از اواخر ماه فوریه آغاز خواهد شد. حالا با وجود آنکه رفته رفته، استقبال از این سریال کمتر می شود، خبری منتشر شده است که تأیید می کند شبکه AMC قصد دارد فصل نهم این سریال نیز ساخته شود. فصل نهم the walking dead مانند فصل های پیشین ۱۶ قسمته خواهد بود و در دو بخش ۸ قسمتی پخش می شود.

مطلب مرتبط: تماشا کنید: تریلر نیمه دوم فصل ۸ سریال واکینگ دد منتشر شد

باوجود اینکه امتیاز این سریال در فصل های اخیر کاهش یافته است، سریال واکینگ دد همچنان یک منبع درآمد قدرتمند برای شبکه است. البته در ساخت فصل نهم تغییراتی را در این مجموعه شاهد خواهیم بود، Scott M. Gimple مدیر بخش محتوای این مجموعه که شامل دو سریال The Walking Dead و Fear the Walking Dead است می شود. او یکی از تهیه کنندگان و نویسندگان اصلی این سریال واکینگ دد است. حالا جانشین او  Angela Kang خواهد شد که از فصل دوم سریال با این مجموعه همراه بوده است.

این جابجایی ها احتمالاً در پی انتقاداتی بوده که از سمت طرفداران این سریال شنیده شده است. طرفداران این سریال از روند ناامید کننده داستان و مرگ های ناگهانی فصل های اخیر به شدت ناراضی اند. در هر حال دو بخش هشت قسمتی فصل نهم سریال واکینگ دد در اواخر سال ۲۰۱۸ و اوایل سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد و باید دید که آیا تغییرات حاصله می تواند دوباره دل هواداران را بدست آورد یا خیر.

همچنین بخوانید:

سریال Suits برای فصل هشتم تمدید شد

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *