در دیدار رابعه اسکویی با ضرغامی چه گذشت؟

مهندس عزت‌ا… ضرغامی با انتشار پستی در اینستاگرامش با اعلام این خبر که رابعه اسکویی به همراه برادرش به دیدار او رفته‌اند، برخی از دلایل مهاجرت این بازیگر را توضیح داده و به نوعی از او حمایت کرده که رابعه اسکویی بتواند به فعالیت‌های بازیگری خود ادامه دهد. مهندس ضرغامی با انتشار عکس این دیدار در اینستاگرامش نوشت:

«ایشون خانم رابعه اسکویی هستند که با اخوی محترم‌شان دیروز مهمان من بودند. رابعه اسکویی پشیمان از سفر به ترکیه و همکاری کوتاه با شبکه GEM به ایران برمی‌گردد و پست زیبایی در کنار حرم مطهر فاطمه معصومه سلام‌ا…می‌گذارد و حرف‌های خوبی می‌زند.

درد دل‌هایش شنیدنی است.

مطالب مرتبط:

بازگشت مجدد به ایران؛ پایان حکایت کوچ هنرمندان درجه ۲و ۳ به ترکیه/ جاده‌ای خیالی به نام GEM TV

عکس های ترلان پروانه در پنجمین روز ۳۶مین جشنواره فیلم فجر

فریده صابری ، بازیگر سریال دلنوازان درگذشت

او دچار سوء‌تفاهم شده بود و با چند نقل قول غیر‌موثق تصور می‌کرده که فعالیتش در ایران ممنوع شده است. پیشنهاد یک واسطه برای همکاری با شبکه GEM را می‌پذیرد و با انگیزه کسب درآمد و نجات از بیکاری به آنجا می‌رود، اما آنچه در واقعیت می‌بیند با آنچه می‌پنداشته در تعارض واقع می‌شود. لذا بعد از چند ماه با آنان قطع همکاری می‌کند.

دچار بیماری و مشکلات فراوان می‌شود. از بازگشت به ایران نگران است و مشاوره‌های نادرست اطرافیانش را مبنی بر دستگیری و زندانی شدن هنگام مراجعت باور می‌کند. بالاخره دل به دریا می‌زند و به ایران می‌آید. هیچ اتفاقی هم نمی‌افتد.

در حضور خودش با مسئولان حراست سازمان و مدیر وقت شبکه صحبت می‌کنم. آنان کاملا از ممنوعیت گذشته او اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند. او بازیگر خوبی است بخصوص در حوزه کودک و طنز. فکر کنم مسئولان فرهنگی و اطلاعاتی کشور با اغماض از گذشته، زمینه فعالیت مجدد در ایران را برای او فراهم خواهند کرد. این کار را پیگیری می‌کنم. ایران متعلق به همه ایرانیان است و فرصت جبران و بازگشت از مسیر نادرست همواره فراهم است. مهم آن است که همگی آن را باور کنیم.»

همچنین بخوانید:

بازیگر سریال پنچری : بینی ام را عمل نکرده ام! + عکس

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *