درس بزرگی که آنجلینا جولی می‎خواهد به فرزندانش بیاموزد

درس بزرگی که آنجلینا جولی می‎خواهد به فرزندانش بیاموزد

 آنجلینا جولی همچنان در تلاش است تا کار درست را انجام بدهد. تصویر این بازیگر و فعال بر روی جلد این ماه مجله Elle قرار داشت و در مصاحبه با وزیر پیشین امور خارجه آمریکا، جان کری، از آنچه گفت که او امیدوار است تا فرزندانش، به خصوص دخترانش از تلاش ۱۷ ساله او برای مهاجران و همچنین همکاری در بنیاد نهادن طرح جلوگیری از خشونت جنسی در مناقشات در ژوئن سال ۲۰۱۲ یاد بگیرند.

آنجلینا جولی که دارای سه دختر به نام‎های زهرا ۱۳ ساله، شیلو ۱۱ ساله و ویوین ۹ ساله است، اظهار کرد:

“من به دخترانم می گویم: آنچه شما را خاص و ویژه می‎کند، چیزی می‌باشد که شما تمایل دارید برای دیگران انجام بدهید. هر کسی می‌تواند لباس بپوشد و آرایش کند. ذهن شما است که معرف شما می‎باشد. بفهمید که هستید، چه فکری دارید و طرفدار چه هستید. و برای دیگران مبارزه کنید تا آنها نیز همان آزادی‎ها را داشته باشند. کمک کردن به دیگران در زندگی، باارزش است.”

در ادامه، این برنده جایزه اسکار ۴۲ ساله اهمیت اینکه هر کس حق‌اظهارنظر داشته باشد و از آن استفاده کند را خاطر نشان کرد. او افزود:

“من به اینکه چگونه زنان سخت‎کوش مبارزه کردند تا ما را به جایگاه امروزی برسانند، فکر می کنم. همه چیز ارزش و اهمیت دارد، از روشی که شما خودتان را در زندگی روزمره نگه‎داشته‎اید و به شیوه خود، خودتان را تعلیم می‎دهید تا همبستگی با دیگر زنان در سراسر جهان.”

مطلب مرتبط: آنجلینا جولی از تغییر جنسیت دخترش حمایت کرد! + عکس
آنجلینا جولی از حق‎اظهارنظر خود استفاده کرده تا در مورد خشونت علیه زنان سخن بگوید. او گفت:

“در همین رابطه، ما همچنان خشونت علیه زنان را به عنوان یک جرم کوچک تلقی می‌کنیم. در برخی کشورها، خشونت جنسی کمتر از بحث تابو و حرام است. این چیزی است که بیشتر مردم انتظار دارند تا رهبرانشان پیگیری کنند.”

گفته شده که این مادر شش فرزند گام‌هایی برداشته است. او در ادامه اضافه می‎کند:

“بیش از ۱۵۰ کشور تعهدنامه‎ پایان دادن به عدم مصونیت برای تجاوز در مناطق جنگی را امضا کرده‎اند. تیم‎های تازه‎ای برای جمع‎آوری شواهد و تقویت کردن تعقیب قانونی گمارده شده‎اند. تابستان گذشته من در کنیا بودم و در آنجا، نیروهای صلح‌بان سازمان ملل تحت آموزشات جدید قرار گرفته بودند، چراکه خود آنها بخشی از مشکل می‎باشند. ما با ناتو برای آموزش، حفاظت و استخدام زنان بیشتر در ارتش همکاری می‏‎کنیم. اما همچنان راه زیادی باقی مانده است.”

همچنین بخوانید:

ماجرای خالکوبی فارسی روی دست آنجلینا جولی چیست؟ + عکس

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *