ماجرای درگیری محافظان فرهاد مجیدی با آرش خواننده معروف +عکس

ماجرای درگیری محافظان فرهاد مجیدی با آرش خواننده معروف +عکس

فرمانده پلیس کابل می‌گوید آرش بارز یکی از هنرمندان افغان به دلیل دادن اطلاعات کذب به پلیس بازداشت شده است. در درگیری میان محافظان فرهاد مجیدی ، نماینده ولایت هرات در مجلس، با ماموران پلیس حوزه چهارم کابل، یک مامور پلیس کشته و یک نفر دیگر زخمی شد.

گزارش شده بود که محافظان مجیدی به دفتر کار آرش بارز، یکی از هنرمندان افغان یورش برده و بعد از شدید شدن بحث، بارز در تماس با پلیس، خواهان مداخله نیروهای امنیتی شده است.

عبدالرحمان رحیمی فرمانده پلیس کابل در یک نشست خبری گفت اختلاف بارز و مجیدی یک موضوع حقوقی بوده است و محافظان مجیدی برای گرفتن قرض پنج هزار دلاری او، به دفتر  بارز رفته بودند.

اما به گفته وی، در حالی که بارز از هویت محافظان مجیدی که پیش از این نیز به دنبال پول قرض آمده بودند، آگاه بود به پلیس ۱۱۹ زنگ زده و گزارش کرده که گروهی مسلح به دفترش آمدند و قصد آدم ربایی، ترور و یا زورگیری دارند.

مطالب مرتبط:

ای زنده خواننده رپ متهم به قتل! +فیلم

دختر ۱۸ ساله ای بودم که به خاطر خماری پیشنهاد شرم آور چند مرد را پذیرفتم و ..!

علی و معشوقه اش یاسمین به قتل وحشیانه همسر علی در جنگل اعتراف کردند! + عکس

 رحیمی می‌گوید: پلیس نزدیکترین حوزه به اساس این گزارش به محل رفته و بدون آگاهی از هویت محافظان  مجیدی، با این افراد درگیر می‌شوند که در نتیجه یک پلیس کشته می‌شود.

به گفته فرمانده پلیس کابل، اطلاع کاذب سبب به میان آمدن این رویداد شده است.

افزون بر آرش بارز، هفت محافظ و سکرتر-منشی- مجیدی نیز به ارتباط این قضیه بازداشت شده اند.

فرمانده پلیس کابل گفت اگر در تحقیقات مشخص شود که مجیدی نیز در این رویداد نقش داشته، مطابق قانون مورد پیگرد قرار خواهد گرفت.

به گفته وی، در تحقیقات ابتدایی مجیدی گفته از رفتن محافظان به دفتر آرش بارز بی‌خبر بوده و در مهمانخانه یکی دیگر از نمایندگان مجلس در نزدیکی همان محل حضور داشته است.

زحل نظری، مسئول دفتر بارز در روز حادثه گفته بود که محافظان فرهاد مجیدی روز قبل از رویداد هم به دفتر کار آنها آمده و تهدید کرده بودند.

همچنین بخوانید:

خطرناک ترین خواننده در دنیای اینترنتی را بشناسید! + عکس

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *