شخصیت بازی Nier: Automata در بازی Soulcalibur 6 حضور دارد

در جدیدترین اخبار مربوط به بازی، شرکت باندای نامکو با انتشار تریلر تازه‌ای از بازی Soulcalibur 6 اعلام کرد که شخصیت ۲B عنوان موفق Nier: Automata، در جدیدترین عنوان مبارزه‌ای این شرکت ژاپنی خضور خواهد داشت. در ادامه با ما همراه باشید.

بالاخره یکی از عناوین سبک مبارزه‌ای صدای طرفداران را شنید و با خبر اضافه شدن ۲B و ربات همراهش، بسیاری از طرفداران را خوشحال کرد. همان‌طور که اعلام کردیم، شرکت تعاملی باندای نامکو در جدیدترین تریلر منتشر شده از عنوان Soulcalibur 6، این خبر خوشحال کننده را به اطلاع طرفداران رساند.

کامبو‌ها و مبارزات هوایی شخصیت ۲B به Soulcalibur 6 راه یافته‌اند و باید بگوییم که باندای نامکو به خوبی هرچه تمام‌تر رفتار و ظاهر این شخصیت را در سولکالبیر ۶ پیاده سازی کرده است. علاوه براین، شخصیت ۲B زمین‌ مبارزه‌ی مخصوص به خود را خواهد داشت و همراه با لباس جدید، موسیقی متن، چندین شمیشیر و استیکر در تاریخ نامشخصی به سیزن پس بازی به عنوان بسته گسترش دهنده اضافه خواهد شد.

قبل از اینکه شخصیت ۲B در دسترس کاربران قرار بگیرد، کسایی که سیزن پس سولکالبیر ۶ را در اختیار دارند، می‌توانند کنترل شخصیت قدیمی مجموعه یعنی Tira را در دست بگیرند. علاقه‌مندان می‌توانند به صورت جداگانه Tira را خریداری کنند، بنابراین اگر خواستار انتخاب بین Tira و ۲B هستید، این گزینه برای شما در دسترس است. بازی Soulcalibur 6 را در حال حاضر می‌توانید برروی کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی دریافت و تجربه کنید.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *