دانلود اینستا رویال

معرفی اینستا رویال یا اینستاگرام دوم برای اندروید + لینک دانلود

اینستا رویال یکی از نسخه های غیر رسمی و دستکاری شده اینستاگرام است که دارای امکانات مختلفی است. ما در گذشته با برخی از این برنامه ها نظیر اینستاگرام پلاس یا جی بی اینستا آشنا شدیم . اینستا رویال نیز از جمله همین نسخه هاست و قادر است علاوه بر امکاناتی که نسخه اصلی اینستاگرام ارائه می دهد، یک سری امکانات اضافه تر را نیز به کاربران خود پیشنهاد دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با این برنامه بیشتر صحبت کرده و لینک دانلود اینستا رویال را نیز برای علاقه مندان ارائه دهیم.

ویژگی های اینستا رویال

اینستا رویال یک نسخه غیر رسمی از اینستاگرام است، بنابراین ممکن است ویژگی های امنیتی لازم را نداشته باشد. در نتیجه طبق اعلام اینستاگرام، مسئولیت استفاده از این برنامه ها به عهده خود کاربر بوده و در صورت افشای اطلاعات کاربران توسط یکی از این نسخه های غیر رسمی، اینستاگرام هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت. به این ترتیب قبل از استفاده از این برنامه یا برنامه های مشابه، توصیه می شود از نسخه اصلی اینستاگرام یه جای نسخه های غیر رسمی، استفاده کنید.

اینستا رویال دارای یک سری امکانات بیشتر است که ما در ادامه به معرفی برخی از آن ها خواهیم پرداخت. در ضمن در کار با این برنامه ها باید به یاد داشته باشید که ممکن است آپدیت های اینستاگرام روی این برنامه ها اعمال نشده و در نتیجه نسخه در اختیار شما، نسخه بروزی نباشد. لذا توصیه می شود اگر می خواهید چنین برنامه هایی را برای مدیریت بهتر حساب اینستاگرامی خود داشته باشید، نسخه اصلی اینستاگرام را نیز روی دستگاه خود نصب کنید.

امکانات برنامه اینستا رویال

امکانات برنامه اینستا رویال

با توجه به موارد گفته شده، برخی از مهمترین ویژگی های اینستا رویال را می توان در موارد زیر خلاصه نمود:

  • امکان دانلود پست های اینستاگرام از جمله تصاویر و فیلم ها
  • امکان دانلود استوری های اینستاگرام و لایو استوری ها
  • امکان بزرگ نمایی و مشاهده تصاویر پروفایل افراد
  • دارای قابلیت ری پست و به اشتراک گذاری پست دیگران
  • دارای حالت روح
  • امکان کنترل ویدیوهای پخش شده و جلو عقب بردن آن ها
  • امکان مدیریت فالوور ها و کسانی که فالوبک نکرده اند
  • توانایی کپی کردن متون و کامنت های دیگران
  • پشتیبانی کامل از زبان فارسی

موارد بالا، بخشی از مهمترین امکانات برنامه اینستارویال می باشند که این برنامه، علاوه بر امکانات معمول اینستاگرام به کاربران خود ارائه می دهد. امکان دانلود پست ها، استوری ها، تصاویر پروفایل و لایو استوری، از جمله مهمترین امکاناتی می باشند که اینستا رویال ارائه داده و کاربران اینستا رویال را مجاب به استفاده از این برنامه نموده است.

دانلود اینستا رویال

این برنامه تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار بار از طریق گوگل پلی دانلود شده است و توانسته امتیاز ۴٫۲ را از کاربران دریافت کند. برای دانلود این برنامه می توانید از طریق لینک هایی که در ادامه آمده است اقدام کنید.

دانلود از گوگل پلی
منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *