سریال Suits برای فصل هشتم تمدید شد

سریال Suits برای فصل هشتم تمدید شد

 شبکه ان بی سی یونیورسال و یو اس ای اعلام کرده اند که سریال Suits (دادخواست ها) را برای هشتمین فصل تمدید کرده اند. این اعلامیه درست یک هفته قبل از شروع نیمه دوم فصل هفتم این سریال منتشر شده است.

در واقع، اعلامیه شبکه ان بی سی و یو اس ای شامل خبرهای خوب و بد است. اگرچه این سریال درام حقوقی برای فصل هشتم تمدید شده ولی این سریال بدون دو بازیگر اصلی خود یعنی پاتریک جی آدامز و مگان مارکل به کارش ادامه خواهد داد. با وجود ماه ها گمانه‌زنی، این اولین مرتبه ای است که جدایی این دو از سریال دادخواست ها به طور رسمی توسط افراد دخیل در پروژه اعلام می شود.

کریس مک کومبر، مدیر شبکه ان بی سی، از این دو بازیگر تشکر کرد و گفت:

“در حالی که ما برای فصل هشتم هیجان زده ایم، همه افراد عمیقا دلتنگ پاتریک و مگان خواهند شد و همه ما از آنها برای خوش طبعی و تعهدی که به هر فصل از این سریال اضافه کرده اند، بسیار سپاس گذاریم.”

در همین حال، خالق سریال آرون کورش اظهار داشت:

“من می خواهم از پاتریک و مگان برای همکاری فوق العاده شان در طی این هفت فصل تشکر کنم. نه تنها آنها در نقش های مایک و ریچل برجسته بودند بلکه انسان های بسیار خوبی می باشند که برای همیشه از اعضای دوست داشتنی سریال دادخواست ها خواهند بود و ما برای آینده آنها آرزوی موفقیت داریم. صحبت از آینده شد، من برای خوشآمدگویی به بازیگران و خدمه فوق العاده مان بسیار هیجان زده ام. این بازیگران سریال را ادامه خواهند داد. فصل هشتم شامل اتحادهای بی ثبات، بازی های داخلی قدرت، اسرار، خیانت ها و روابط آتشین خواهد بود.”

همچنین بخوانید:

سریال Vikings برای فصل ششم تمدید شد

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *