با مردی ارتباط شیطانی داشتم برای همین نقشه قتل شوهرم را کشیدم! + عکس

با مردی ارتباط شیطانی داشتم برای همین نقشه قتل شوهرم را کشیدم! + عکس

زن جوان که باهمدستی مرد موردعلاقه‌اش، نقشه قتل شوهرش را طراحی و اجرا کرده بود، ۱۵ ماه پس ازجنایت مرموز لب به اعتراف گشود و راز این معما فاش شد.

قربانی ماجرا که مرد جوانی به نام محمد بود روزچهاردهم مهرسال ۹۵ دریکی از روستاهای شهرستان نکا-استان مازندران- به قتل رسید.

با پیدا شدن جسد و اعلام موضوع به پلیس، تحقیق برای شناسایی هویت مقتول وافشای رازجنایت در دستورکار تیم ویژه جنایی قرارگرفت تا اینکه با شناسایی او وخانواده‌اش، تجسس‌ها وارد مرحله تازه‌ای شد.

مطالب مرتبط:

۲ روز بعد از ازدواج با اکرم فهمیدم او با دوست صمیمی ام ارتباط شیطانی دارد و ..! + عکس

پسرم حاصل رابطه نامشروع من و دایی شوهرم بود و باید کشته می شد! + عکس

پس از یک سال ارتباط شیطانی با فاطمه او گفت که شوهر دارد! / با دوستانم وارد اتاق خواب شدیم و ..! + عکس

درحالی که همسر و چند نفر از مطلعان و مظنونان بارها مورد تحقیق قرارگرفته بودند اما هیچ سرنخی برای کشف پرونده به دست نیامد. همسرمقتول که به‌عنوان یکی ازمظنونان ردیف اول بارها تحت بازجویی قرارگرفته بود نیزبه‌ دلیل کافی نبودن دلایل و مستندات همچنان تحت کنترل نامحسوس قرارداشت.

تا اینکه ۱۵ ماه بعد کارآگاهان جنایی با کشف مدارکی پی بردند این زن به‌طور مخفیانه با مرد غریبه‌ای ملاقات‌هایی داشته است. بنابراین او برای چندمین بارتحت بازجویی قرارگرفت و این بار پس از مشاهده مستندات پلیسی چاره‌ای جز افشای حقیقت ندید.

زن جوان در جریان اعتراف‌هایش گفت: مدتی قبل از قتل شوهرم با مردی آشنا شده بودم. او با اظهار علاقه شدید به من و با وعده ساختن یک زندگی رویایی، دسیسه قتل شوهرم را طراحی کرد و بعدهم با کمک هم نقشه را اجرا کردیم.

با توجه به این اعتراف، مرد جنایتکار نیز با نشانی‌هایی که زن جوان از محل اقامت او در اختیار پلیس قرار داده بود، ردیابی و بازداشت شد.

درحال حاضر به‌دستور بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان نکا، متهمان تحت بازجویی هستند تا جزئیات جنایت فاش شود.

همچنین بخوانید:

وقتی شوهرم ارتباط شیطانی ام با مرد غریبه را فهمید او را به آتش کشیدم!

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *