ایجاد نظرسنجی در تلگرام و رای گیری در گروه و کانال

۳ ترفند برای ایجاد نظرسنجی در تلگرام و رای گیری در گروه و کانال

همانطور که می دانید تنوع در کانال ها و گروه ها موجب بالا رفتن تعداد اعضا می شود. یکی از تنوع هایی که شما می توانید در کانال یا گروه تلگرام خود ایجاد کنید ساخت نظرسنجی در تلگرام است. شما با استفاده از نظرسنجی ها می توانید در کانال یا گروه خود مسابقه و رای گیری ایجاد کنید. اگر شما هم دوست دارید در کانال یا گروه خود نظرسنجی کنید و یا برای عکس و سلفی های خودتان نظر دوستان خود را بدانید ادامه پست امروز ما را دنبال کنید.

آموزش تصویری نحوه ایجاد نظرسنجی در تلگرام با ربات رای گیری

مسلما اگر شما مدیر یک کانال باشید دوست دارید که از نظر کاربرانی که عضو کانال شما هستند با خبر شوید. به طور مثال اگر شما مدیر یک سایت آموزشی باشید می توانید با طرح نظرسنجی هایی همچون ” شما علاقمند به کدام یک از حوزه های فناوری اطلاعات هستید؟ ” از علایق کاربرانتان با خبر شوید و بیشتر مطالبی که در آینده منتشر می کنید حول علایق کاربرانتان باشد. یا اگر شما مدیر یک کانال فروشگاهی باشید با مطرح کردن سوالاتی همچون ” برند مورد علاقه شما کدام است؟ ” نیاز مشتریان را شناسایی کنید و فروش تان را بیشتر کنید. در ادامه ما با استفاده از بوت های تلگرام به شما نحوه ایجاد نظرسنجی در کانال تلگرام را آموزش خواهیم داد.

طریق ساخت نظرسنجی تلگرام با ربات Vote

اولین بوتی که برای ایجاد نظرسنجی تلگرام آموزش خواهیم داد ربات Vote است. روی نام این بوت کلیک کنید تا وارد این ربات تلگرام شوید. شما می توانید شماره خود را به عنوان مخاطب به مخاطبین تلگرام تان اضافه کنید و عبارت [email protected] را برای خودتان ارسال کنید. سپس روی نام بوتی که برای خودتان ارسال کردید تپ کنید تا وارد ربات Vote شود. برای شروع روی Start تپ کنید.

مطالب مرتبط:

آپدیت تلگرام ۴٫۷ با قابلیت استفاده از چند اکانت و ریپلای سریع منتشر شد + لینک دانلود

پوشه ذخیره کش تلگرام ویندوز کجاست و چگونه می توان آن را تغییر داد؟

۳ ترفند با ربات و بدون ربات برای نوشتن متن طولانی زیر عکس در تلگرام

حالا ربات نظرسنجی شروع به کار خواهد کرد. ربات Vote از شما می خواهد که سوال مد نظر خود را وارد کنید.

بعد از وارد کردن سوال از شما خواسته می شود تا جواب هایی که مد نظرتان است را وارد کنید.

بعد از وارد کردن گزینه های ۱ و ۲ شما می توانید روی Done تپ کنید. یا اگر تعداد گزینه هایتان بیشتر از ۲ مورد است بدون این که روی Done تپ کنید مابقی گزینه ها را وارد کنید. بعد از اینکه مطمئن شدید که گزینه دیگری مد نظرتان نیست روی Done تپ کنید.

حالا نظرسنجی شما ایجاد شده است برای انتشار این نظرسنجی روی دکمه Publish Poll تپ کنید و کانال مورد نظرتان را انتخاب کنید.

حالا بعد از اینکه کاربران روی نظرسنجی که شما ساختید نظر خود را تپ می کنند شما می توانید نظرات را به صورت درصد در کنار گزینه ها مشاهده کنید.

 

روش ساخت نظرسنجی در گروه و کانال تلگرام

دومین ربات که برای ساخت نظر سنجی استفاده می کنیم ربات [email protected] است. بعد از وارد شدن به ربات روی Start تپ کنید. مانند تصویر زیر یک سری دکمه ها برای شما نمایش داده می شود روی لایک / نظرسنجی تپ کنید.

حالا از شما خواسته می شود که سوال نظرسنجی خود را وارد کنید. بعد از وارد کردن سوال، گزینه های جواب را یک به یک وارد کنید.

بعد از تمام شدن گزینه ها روی دکمه اتمام وارد کردن گزینه ها تپ کنید.

از شما سوال می شود که در هر سطر می خواهید چند گزینه به شما نمایش داده شود عدد مورد نظر خود را باید به انگلیسی وارد کنید.

اگر می خواهید نام رای دهندگان به شما نمایش داده شود در جواب سوال بله را تپ کنید.

در صورتی که می خواهید نظرسنجی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید در جواب سوال بعدی بله را تپ کنید.

حالا نظرسنجی شما ساخته می شود.

ایجاد نظرسنجی تلگرام در مورد سلفی ها

با استفاده از ربات [email protected] شما می توانید برای عکس ها و سلفی هایی که در کانال ها و گروهی های خود قرار می دهید نظرسنجی ایجاد کنید. نحوه استفاده از این ربات بسیار ساده است. بعد از این که وارد ربات شدید و روی Start تپ کردید، عکس مورد نظر خود را آپلود کنید.

حالا شما باید گزینه هایتان را با استفاده از اموجی ها طراحی کنید. شما حداکثر از ۶ اموجی می توانید استفاده کنید و مابین هر اموجی باید کاراکتر / قرار بگیرد.

بعد از تمام شدن می توانید نظرسنجی که ساختید را به کانال یا گروه تلگرام فوروارد کنید.

همچنین بخوانید:

چگونه با استفاده از برنامه متن نگار و ربات تلگرام استیکر و پک استیکر بسازیم؟

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *