آشنایی با رقیب پرسپولیس در فینال آسیا

پرسپولیس و کاشیما آنتلرز فینال لیگ قهرمانان آسیا را برگزار خواهند کرد.

خبرورزشی: کاشیما آنتلرز نماینده ژاپن با تساوی ۳-۳ در خانه سوان سامسونگ موفق شد به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند و رقیب پرسپولیس شود.

ظرفیت های فوتبال ژاپن متفاوت تر از سال های گذشته است، ورود سرمایه های عظیم به فوتبال این کشور و البته بالاتر بردن سطح کیفی فلسفه فوتبال سامورایی ها به دست نیشینو باعث شده است تا رفته رفته شاهد حکمرانی چشم بادومی های سختکوش باشیم! شروعشان با کاشیما آنتلرز است و به زودی قدرت هایی چون کاوازاکی، اف سی توکیو، سرزو اوزاکا، گامبا اوزاکا و و… به سطح اول فوتبال آسیا بازخواهند گشت!

آشنایی با رقیب پرسپولیس در فینال آسیا

کاشیما نسخه شرقی الدحیل است! ۸ بازی پیاپی بدون شکست از تاریخ ۹ سپتامبر تا به امروز در کارنامه آنها به ثبت رسیده است! ۹ پیروزی پیاپی که دهمین آن تاریخی ترین پیروزی این باشگاه برای صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا است؛ تیمی که بواسطه سرمایه های عظیم هلدینگ های تایلندی – ژاپنی توانسته است بیشترین تعداد ملی پوش را در خود جای بدهد و با هدایت گو اویا در کورس قهرمانی جی لیگ ژاپن با ۴۵ امتیاز در رده سوم قرار بگیرد و تقریبا شانس قهرمانی در این رقابت ها را تا هفته بیست و هشتم از دست بدهد!

اما این ها دلیلی برای خاموشی آنتلرز در آسیا نیست! یوتو میسائو – گن شوجی – آتسوتو یوچیدا – لئوناردو – سرجینیو – شوما دویی – لئو سیلوا و… ستاره هایی هستند که جان به لب سوان سامسونگ قدرتمند آوردند تا فینالیست شدند؛ آنتلرز تیمی بسیار بالانس و متوازن را در اختیار دارد که خطوط بازی اش از دفاع تا حمله چون یک ماشین در کنار یکدیگر با ریتم عقربه های ساعت حرکت می کنند و عملا برای سبک فوتبال احساسی غرب آسیا یک سم خواهند بود!

هر فاکتوری را که بخواهیم نادیده بگیریم، سرعت باورنکردنی این تیم را نمی توانیم مورد بررسی قرار ندهیم! تیمی که میانگین سنی اش ۲۶ سال است و میزان دوندگی هر بازیکنش چیزی بالغ بر ۱۰ کیلومتر در هر بازی است!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *