اکران دو پروژه بزرگ هالیوود عقب افتاد

کمپانی برادران وارنر اعلام کرد اکران دنباله «زن شگفت‌انگیز» را هفت ماه به تعویق می‌اندازد و به این ترتیب تاریخ نمایش این فیلم ابرقهرمانی از ۱ نوامبر ۲۰۱۹ به ۵ ژوئن سال ۲۰۲۰ تغییر کرد. این وقفه باعث شد سونی تصمیم بگیرد زمان اکران نسخه جدید «فرشتگان چارلی» را تغییر دهد.

آی سینما: کمپانی برادران وارنر اعلام کرد اکران دنباله «زن شگفت‌انگیز» را هفت ماه به تعویق می‌اندازد و به این ترتیب تاریخ نمایش این فیلم ابرقهرمانی از ۱ نوامبر ۲۰۱۹ به ۵ ژوئن سال ۲۰۲۰ تغییر کرد. این وقفه باعث شد سونی تصمیم بگیرد زمان اکران نسخه جدید «فرشتگان چارلی» را تغییر دهد.

اکران دو پروژه بزرگ هالیوود عقب افتاد

به گزارش ورایتی، مدیر پخش داخلی برادران وارنر گفته از آنجا که قسمت اول «زن شگفت‌انگیز» در تابستان اکران شد و به موفقیت بزرگی دست یافت، آنها تصمیم گرفته‌اند قسمت دوم را هم در همان تاریخ روی پرده بفرستند.

«زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» که داستانش در سال ۱۹۸۴ می‌گذرد، هشتمین فیلم از دنیای سینمایی دی‌سی و چهارمین فیلمی است که گال گادوت در نقش زن شگفت‌انگیز ظاهر می‌شود.

اما ساعاتی بعد از این تغییر، کمپانی سونی اعلام کرد نسخه جدید «فرشتگان چارلی» با پنج هفته تاخیر از ۱ نوامبر ۲۰۱۹ به نمایش درمی‌آید. در واقع سونی قصد دارد از فضای خالی ناشی از اکران نشدن «زن شگفت‌انگیز» استفاده کند.

نسخه جدید را الیزابت بنکس کارگردانی کرده و کریستن استوارت، نائومی اسکات و الا بالینسکا نقش سه مأمور موسسه کارآگاهی را بازی می‌کنند. بنکس علاوه بر کارگردانی، نقش رئیس آنها را هم بازی می‌کند.

فیلمبرداری «فرشتگان چارلی» از ماه گذشته آغاز شده و پاتریک استوارت و دجیمون هونسو دیگر بازیگران این فیلم هستند.

فرشتگان چارلی شخصیت‌هایی بودند که ابنچتدا در سریالی به همین نام در دهه ۱۹۷۰ ظاهر شدند. در سال‌های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۳ دو فیلم سینمایی با حضور این شخصیت‌ها با بازی کمرون دیاز، درو بریمور و لوسی لیو ساخته شد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *