آموزش پست یک فریم از ویدیو در قالب عکس در اینستاگرام

آموزش پست یک فریم از ویدیو در قالب عکس در اینستاگرام

این وضعیت را در نظر بگیرید: آخر هفته است و به همراه خانواده به بیرون از شهر رفته‌اید. فرزند‌تان در حال بازی کردن است و شما با اسمارت‌فون خود از او فیلم می‌گیرید. ولی هنگامی که قصد دارید این ویدیو را در اینستاگرام منتشر کنید، بنا به هر دلیلی موفق به انجام این کار نمی‌شوید. پس تصمیم می‌گیرید که یک عکس از این ویدیو را منتشر کنید. حال پرسش اینجا است که چگونه می‌توان از یک ویدیو، عکس گرفت؟ در این مقاله نحوه پست یک فریم از ویدیو در قالب عکس در اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد. پس در ادامه با ما را همراهی کنید.

مطالب مرتبط:

ترفند چند تکه کردن ویدیو برای استوری اینستاگرام و واتساپ

ترفند آرشیو و هایلایت کردن استوری اینستاگرام

چگونه شماره و ایمیل اینستاگرام را تغییر دهیم؟

احتمالا اولین گزینه‌ای که به ذهن می‌رسد این است که می‌توان یک اسکرین‌شات از صحنه مورد نظر از ویدیو گرفت و آن را در اینستاگرام منتشر کرد. باید گفت که کار خیلی سختی در پیش خواهید داشت. زیرا اینکه بتوانید دقیقا از همان فریمی که می‌خواهید، اسکرین‌شات بگیرید، بسیار دشوار است. همچنین نمی‌توانید ویدیو را دقیقا روی همان فریم مورد نظر متوقف کنید و بخواهید از آن اسکرین‌شات بگیرید؛ زیرا در این حالت علامت مثلث مربوط به اجرای ادامه ویدیو در وسط صفحه نمایش داده خواهد شد و کار را خراب خواهد کرد.

بهترین روش برای این منظور استفاده از برنامه Photos است. وارد برنامه شده و ویدیو مورد نظر خود را انتخاب کنید. بر روی آیکون منو (سه نقطه زیر هم) که در بالا و سمت راست صفحه قرار دارد کلیک کنید. گزینه View in را انتخاب نمایید. ویدیو مورد نظر شما شروع به پخش می‌کند. حال فقط کافی است زمانی که به صحنه مورد نظر رسیدید، ویدیو را متوقف کنید. سپس می‌توانید از این فریم اسکرین‌شات بگیرید. جای نگرانی نیست زیرا در این حالت علامت مثلث را دیگر در وسط صفحه نخواهید داشت. سپس با خیال آسوده به برنامه اینستاگرام رفته و عکس مورد نظر خود را ویرایش و منتشر نمایید.

همچنین بخوانید:

آموزش دعوت فالورها به لایو ویدیو دو نفره در اینستاگرام

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *