احضار دستیار ساری به کمیته انضباطی

مارکو یانی، دستیار مائوریتسیو ساری به خاطر رفتار تحریک آمیزش در دیدار مقابل یونایتد، به کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس احضار شد.

ورزش سه: مارکو یانی، دستیار مائوریتسیو ساری به خاطر رفتار تحریک آمیزش در دیدار مقابل یونایتد، به کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس احضار شد.

یانی که به عنوان دستیار ساری در چلسی فعالیت می‌کند، پس از گل دقیقه ۹۶ راس بارکلی که منجر به تساوی دو تیم شد، به محوطه فنی مورینیو وارد شد و خوشحالی اغراق آمیزی مقابل او انجام داد که منجر به عصبانیت آقای خاص و درگیری فیزیکی او با یانی شد. یانی سریعا خود را به رختکن رساند و نیمکت نشینان چلسی از جمله ساری، به سمت مورینیو رفته و از او دلجویی کردند.

احضار دستیار ساری به کمیته انضباطی

پس از این اتفاقات، صحبت از اخراج یانی مطرح شد ولی دستیار ۳۲ ساله ساری، از آقای خاص عذرخواهی کرد و مورینیو نیز عذرخواهی او را پذیرفت و از باشگاه چلسی درخواست کرد که این مربی جوان را اخراج نکنند.

با این حال، اتحادیه فوتبال انگلیس تصمیم گرفت که یانی را احضار کرده و درباره رفتارش از او بازخواست کند. همچنین این اتحادیه، هشداری رسمی به ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد به خاطر رفتارش در کنار زمین و واکنش تندش داده است.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *