نه دلتنگ رونالدوییم و نه برایش گریه می‌کنیم

رئال مادرید روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد. ثبت ۴ شکست در ۵ بازی، این تیم را در وضعیتی بحرانی قرار داده است.

ورزش سه: رئال مادرید روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد. ثبت ۴ شکست در ۵ بازی، این تیم را در وضعیتی بحرانی قرار داده است.

شرایط رئال به گونه ای است گه با یک شکست، لوپتگی را باید مربی اخراج شده دانست. رئال فردا در برنابئو میزبان ویکتوریا پلژن است و چیزی جز پیروزی هواداران را آرام نخواهد کرد.

نه دلتنگ رونالدوییم و نه برایش گریه می‌کنیم

ایسکو، در نشست خبری این بازی گفت:« جراحی آپاندیس و سپس روزهای نقاهت را پشت سر گذاشتم و زودتر از حد تصورات به میادین بازگشتم. از این بابت بسیار خوشحالم. انگیزه بسیار بالایی برای کمک به تیم دارم و اینکه بار دیگر به فرم همیشگی ام برگردم. از بازگشت به ترکیب رئال خیلی خوشحالم.»

ایسکو ادامه داد:« هضم این همه نتایج بد در چند هفته اخیر، برای ما دشوار است. در شش فصل گذشته روزهای مشابهی را تجربه کرده ام ولی همیشه موفق و سربلند خارج شده ایم. تمام منتقدان مان را با کسب نتایج خوب ساکت کردیم.

روزهایی بود که رئال را تمام شده می دانستند اما در نهایت قهرمان اروپا شدیم. ما همان تیمی هستیم که در ۵ سال گذشته ۴ بار قهرمان اروپا شده ایم. می دانم که برخی همیشه دوست دارند رئال را در بحران ببینند.»

نه دلتنگ رونالدوییم و نه برایش گریه می‌کنیم

حمایت از لوپتگی:« همه بازیکنان چه ثابت و چه ذخیره ها حس مسئولیت پذیری بالایی دارند. وقتی وارد زمین می شویم، همه توان مان را می گذاریم و زمانی که شکست می خوریم، خودمان اولین منتقدان هستیم و با حال بدی راهی منزل می شویم.

نباید مسئولیت این ناکامی ها را فقط لوپتگی دانست. شرایط رختکن خوب است و به مربی اطمینان و اعتماد کامل داریم. البته که نگران این روند بد هستیم. باید اشتباهات مان را تصحیح کنیم و به مسیر پیروزی برگردیم.

وقتی در رئال نیمکت نشین بودم، لوپتگی در تیم ملی به من میدان داد و اعتماد به نفسم را برگرداند. چگونه می توانم به او پشت کنم؟ این البته نظر شخص من نیست و او مورد حمایت همه بازیکنان قرار دارد.»

دلتنگی برای رونالدو:« همیشه این سوال را مطرح می کنید. نمی توانیم برای کسی که دیگر بین ما نیست دلتنگ باشیم. رونالدو نمی خواست دیگر در رئال باشد و دلتنگی برای او معنایی ندارد. ما دلتنگ بیل می شویم وقتی نیست یا دلتنگ کارواخال که الان مصدوم است. قرار نیست برای رونالدو گریه کنیم؛ برای کسی که دیگر نمی خواست با ما باشد.»
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *