عزت الله اکبری مدال برنز را هم از دست داد

عزت الله اکبری در رده پنجم وزن ۷۹ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان قرار گرفت.

ایسنا: در رقابتهای چهار وزن دوم کشتی آزاد قهرمانی ۲۰۱۸ جهان در بوداپست مجارستان، عزت الله اکبری در دیدار رده بندی وزن ۷۹ کیلوگرم به مصاف علی شعبانوف از بلاروس رفت که در یک کشتی پر افت و خیز ۸ بر ۸ شکست خورد و مدال برنز را از دست داد.

اکبری در ثانیه پایانی این کشتی شعبانوف را خاک کرد و داوران دو امتیاز دادند اما مربیان بلاروس درخواست بازبینی فیلم دادند که داوران معتقد بودند چند صدم ثانیه پس از پایان کشتی اکبری حریفش را خاک کرده و دو امتیاز او برگردانده شد تا بازنده مسابقه شود و اکبری در نهایت در رده پنجم قرار گرفت.

عزت الله اکبری مدال برنز را هم از دست داد

اکبری دارنده مدال نقره جهان ۲۰۱۳ در بوداپست مجارستان روز گذشته نیز در نیمه نهایی و در حالیکه تا ثانیه‌های پایانی ۳ بر یک از جبرئیل حسن اف آذربایجانی پیش بود در خاک حریف نشست و در پایان با نتیجه۳ بر ۳ شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند.

اکبری پیش از این در دور نخست برابر جانی بور از فرانسه با نتیجه ۱۰ بر ۲ به برتری رسید، سپس مقابل سوسوکه تاکاتانی دارنده مدال نقره ۲۰۱۴ جهان از ژاپن در حالیکه تا ثانیه پایانی ۲ بر ۲ از حریف عقب بود موفق به خاک کردن حریف شد و ۴ بر ۲ به پیروزی رسید و در ادامه نیز در یک نبرد حساس گریگور گریگوریان از ارمنستان را ۷ بر ۴ شکست داد و راهی نیمه نهایی شد.

در ادامه این رقابت‌ها تا دقایقی دیگر علیرضا کریمی دارنده مدال برنز ۲۰۱۵ جهان برای کسب دومین مدال برنز جهانی‌اش به مصاف داتور مارساگیشویلی از گرجستان می رود.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *