ویلیان: چلسی فقط هازارد نیست


ادن هازارد زیر نظر مائورتزیو ساری بار دیگر به روزهای اوج خود بازگشته و به ستاره بی چون و چرای چلسی تبدیل شده است.

ورزش سه: هازارد در تساوی ۲-۲ چلسی و یونایتد ستاره زمین بود و بازیکنان یونایتد بارها روی او مرتکب خطا شدند به شکلی که ستاره بلژیکی حالا از ناحیه کمر مصدوم شده و بازی برابر باته بوریسوف در لیگ قهرمانان را از دست خواهد داد با این حال خوشبینی به اینکه او به بازی یکشنبه برابر برنلی برسد وجود دارد.

هازارد تا به اینجا هشت گل برای چلسی زده و سه پاس گل نیز داده است.

ویلیان، ستاره برزیلی که با رفتن کونته حالا بار دیگر به ترکیب ثابت چلسی بازگشته، ضمن تمجید از هازارد گفت:« می دانیم که هازارد چه اهمیتی برای مان دارد با این حال چلسی بازیکنان باکیفیت دیگری هم دارد. برخی مواقع هازارد نمی تواند گلزنی کند یا پاس گل بدهد و به همین دلیل نیاز به مشارکت کل تیم است. برخی مواقع هازارد همه تلاشش را می کند ولی موفق نمی شود.

همه تیم باید تلاش کنیم تا در چنین مواقعی تیم را به موفقیت برسانیم. بازی با یونایتد مثال خوبی است. هازارد سعی زیادی برای گلزنی و دریبل زدن بازیکنان حریف کرد. دو یا سه بازیکن مامور مهار او بودند و هر زمان که توپ را می گرفت، او را محاصره می کردند. به همین دلیل بازی برای هازارد بسیار مشکل شده بود.در این مواقع است که مشارکت بازیکنان دیگر ضروری می شود.

در هر بازی، هازارد را چند بازیکن مهار می کنند و این فضای مناسبی برای دیگر بازیکنان فراهم می کند. شرایط به شکلی است که حتی وقتی در حال باختن هستیم نیز می دانیم که می توانیم جبران کرده و از شکست فرار کنیم. برابر یونایتد با گل دقیقه ۹۶ این را ثابت کردیم.»
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *