به زنم شک کرده بودم

به زنم شک کرده بودم و رفتارش را زیر نظر داشتم تا اینکه …!

سر و صدای دعوا و مرافعه زن و شوهر جوان ترس و وحشت به جان همسایه‌ها انداخته بود. آن‌ها با شنیدن صدای جیغ و فریاد دختر کوچک این خانواده دلهره‌شان بیشتر شد و با فوریت‌های پلیسی۱۱۰تماس گرفتند و تقاضای کمک کردند. دقایقی بعد چراغ‌گردان قرمزرنگ خودرو گشتی پلیس از دور نمایان شد.

مطلب مرتبط: رسوایی اخلاقی دختر جوان در میهمانی خواستگاری اش رو شد!+ فیلم

مأموران انتظامی با حضور در محل، پس از هماهنگی با مقام قضایی وارد خانه شدند و مردی۴۰ ساله را با چاقوی خون‌‌آلودش، در آشپزخانه دستگیر کردند. او با ضربه‌های چاقو، همسرش را مجروح کرده بود. زن ۳۵ ساله، غرق در خون با مرگ دست‌وپنجه نرم می‌کرد. با توجه به وخامت حال این زن، هماهنگی‌های لازم با فوریت‌های پزشکی انجام شد و آمبولانس ۱۱۵در محل حاضر شد و پیکر نیمه‌جان زن ۳۵ ساله در حالی به بیمارستان انتقال یافت که همه شاهدان این صحنه، از او قطع امید کرده بودند.

خوشبختانه با تلاش تیم پزشکی و مراقبت‌های ویژه، زن جوان فرصتی دوباره برای زندگی یافت. همه می‌گفتند خدا به دختر کوچک این زن که یک‌ریز گریه می‌کرد و مادرش را صدا می‌زد، رحم کرده است. تحقیقات مأموران انتظامی درباره مشکلات زن و شوهر جوان حاکی از آن بود که آن‌ها چندی قبل، از هم طلاق گرفته بوده‌اند؛ اما پس از مدتی پشیمان شده‌اند و البته بدون آن که ریشه‌یابی درستی از مشکلات خود داشته باشند، زندگی مشترک خود را از سر گرفته‌اند.

مطلب مرتبط: زنم با فروشنده های محل ارتباط شوم داشت برای همین روی او اسید پاشیدم! + عکس

متأسفانه ساده‌انگاری در حل اختلاف از یک سو و سؤظن و شک مرد ۴۰ ساله به همسرش از سوی دیگر باعث درگیری و بگومگوهای آن‌ها شد و چنین صحنه وحشتناکی را در برابر چشمان معصوم طفلی بی‌گناه رقم زد. صحنه‌ای که هیچ‌گاه از ذهن و خاطرات کودکی او پاک نخواهد شد.

اگر مأموران انتظامی و آمبولانس اورژانس به‌موقع در محل حاضر نشده بودند و تلاش پزشکان با چند ثانیه تأخیر روبرو بود، زن جوان جان خود را از دست می‌داد و پرونده‌ای جنایی روی میز کارآگاهان پلیس آگاهی قرار می‌گرفت.

همچنین بخوانید:

زن دومم مشکل اخلاقی داشت! / رمزگشایی ناپدید شدن زن جوان و نوزادش بعد از ۲۱ سال ! + عکس

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *