شبکه HBO نام کارگردانان و تاریخ پخش فصل هشتم سریال Game of Thrones را اعلام کرد

شبکه HBO نام کارگردانان و تاریخ پخش فصل هشتم سریال Game of Thrones را اعلام کرد

شبکه HBO به انتظارها پایان داد و اعلام کرد که فصل هشتم سریال Game of Thrones تا سال ۲۰۱۹ پخش نخواهد شد و نام کارگردانانی که شش قسمت پایانی سریال فانتزی HBO را کارگردانی خواهند کرد، منتشر ساخت. در ادامه با ما همراه باشید.

فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت نافذترین فصل این سریالِ شبکه HBO بود. داستان این سریال که اقتباسی از رمان‌های جورج آر. آر. مارتین George R. R. Martin می‌باشد، بیشترین میزان فراز و نشیب را داشته و شخصیت‌های پراکنده‌ای دارد که متحد شده‌اند تا بر ارتش وایت واکرها که به دیوار شمالی نزدیک شده‌اند، غلبه کنند. این سریال سرانجام هویت نامعلوم جان اسنو را که به دنریس تارگارین پیوسته، آشکار ساخت. با فرو ریختن دیوار و حمله‌ی ارتش زامبی‌ها به رهبری نایت کینگ به وستروس، زمینه برای فصل پایانی حماسی مهیا گردید.

مطلب مرتبط: نظر مدیرعامل شبکه HBO در خصوص نسخه‌های پیش‌درآمد سری Game of Thrones

اما طرفداران باید کمی بیشتر منتظر بمانند. شبکه HBO اعلام داشته که فصل هشتم تا سال ۲۰۱۹ پخش نخواهد شد. این شبکه اسامی تیم خلاق فصل آخر را منتشر کرده؛ سازندگان این سریال، دیوید بنی‌آف David Benioff و دی. بی. ویس D. B. Weiss و همچنین دستیاران سریال، دیوید ناتر David Nutter و میگول اسپاکنیک Miguel Spochnik این فصل را کارگردانی می‌کنند. با این‌حال، نویسندگان این سریال، شامل بنی‌آف، ویس و برایان کاگمن Bryan Cogman و دیو هیل Dave Hill می‌باشند.

تاریخ پخش این سریال که سال ۲۰۱۹ اعلام شده قطعا برای طرفداران ناامید کننده است اما تعجب‌آور نیست. تهیه‌کنندگان این سریال نه تنها بین هر فصل فاصله زیادی انداخته‌اند بلکه کاملا نشان دادند که فصل آخر این سریال، بسیار رویایی خواهد بود. این معنی زیادی دارد، پایان فصل هفت خبر از تاثیر چشمگیری می‌دهد که در فیلم‌های بلاک‌باستر تابستانی شاهد آن‌ها هستیم و سال‌ها ساخت آن‌ها طول می‌کشد. از آنجایی که هر شش قسمت از فصل هشت ۹۰ دقیقه طول می‌کشد، این تاخیر در تولید موجه است.

مطلب مرتبط: جدیدترین سریال HBO اقتباسی از فیلم Wag The Dog خواهد بود

این همچنین به شبکه HBO این امکان را می‌دهد تا سال ۲۰۱۸ را صرف آماده‌سازی بعد از بازی تاج و تخت کند. سال ۲۰۱۸ شاهد بازگشت درام علمی تخیلی Westworld خواهیم بود که درباره‌ی شهربازی جدیدی پر از اندروید است و HBO معتقد است دنباله‌ی بازی تاج و تخت خواهد بود و بخاطر فصل اول نامزد جایزه امی می‌شود اگرچه موفق به دریافت جایزه در بخش‌های اصلی نخواهد بود. در سال ۲۰۱۸ احتمالا شاهد نامزد شدن بازی تاج و تخت در بسیاری از بخش‌ها خواهیم بود.

همچنین بخوانید:

سریال Who Fears Death با مشارکت جورج آر.آر مارتین در دستور کار شبکه HBO

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *