همسایه با پیامک زن و دختر ۱۸ ساله اش را از دست متجاوز نجات داد + عکس

وقتی قاتل برای کشتن این خانواده وارد خانه‌شان شد پیامک همسایه حواس جمع جان زن و دختر پروفسور را نجات داد. با روژان همراه شوید.

 

همسایه با پیامک جان زن و دختر 18 ساله اش را نجات داد / جوان شیطان صفت وارد خانه آنان شده بود + عکس

یک پروفسور در بروکلین توسط قاتلی که وارد خانه‌اش شد به قتل رسید ولی همسر و دختر او با پیامک همسایه از مرگ نجات پیدا کردند. همسایه، دورین جولیانو می‌گوید متوجه مردی شده است که برای ساعت‌ها خانه همسایه را در نظر گرفته بود و بعد از در پشتی وارد آن شد. او به همسر پروفسور جرمی سفران پیامک داد و از او پرسید که آیا منتظر کسی بوده‌اند. با پاسخ منفی زن، دورین در پیامکی به او اطلاع داد که مردی ناشناس و مشکوک وارد خانه‌شان شده است. همسر پروفسور بعد از این با دختر ۱۸ ساله‌اش از خانه فرار کرد و با مرکز فوریت‌های پلیس تماس گرفت. آنها در زیرزمین خانه با جسد غرق در خون جرمی سفران استاد روان‌شناسی مواجه شدند. قاتل او میرزو اتاژانوف ۲۸ ساله در کمد یکی از اتاق‌های خانه با لباس‌های خونی پنهان شده بود.
دورین با گریه در مصاحبه‌ای گفت اگر چند ثانیه زودتر جنبیده بود شاید می‌توانست جان جرمی را هم نجات بدهد. پلیس باور دارد قاتل به دنبال دختر ۱۸ ساله سفران به خانه آمده بود و احتمالا هدف اصلی‌اش این دختر و مادر او بودند. اتاژانوف دو سال قبل به جرم آزار جنسی یک توریست کانادایی دستگیر شده ولی به زندان فرستاده نشده بود.
احتمال دیگری هم وجود دارد که اتاژانوف برای دزدی وارد خانه سفران شده و با ناکامی در این کار پروفسور را به قتل رسانده است.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *