ساخت فصل ششم سریال فرار از زندان توسط شبکه فاکس رسماً تایید شد

ساخت فصل ششم سریال فرار از زندان توسط شبکه فاکس رسماً تایید شد

برنامه برای ساخت فصل ششم سریال فرار از زندان Prison Break اکنون رسما توسط شبکه‌ی فاکس تأیید شده است. مدتی می‌شود که طرفداران سریال درباره‌ی امکان ساخت فصل ششم آن گمانه‌زنی می‌کنند. نخست، ونت‌ورث میلر Wentworth Miller با اعلام بازنشستگی‌اش از The Arrowverse شور و هیجانی را برانگیخت، سپس دامینیک پرسل Dominic Purcell با اشاره به ادامه داشتن سریال فرار از زندان با فصل ششم در صفحه‌ی اینستگرامش، بر این شور و هیجان افزود. اکنون شبکه‌ی فاکس رسما اعلام کرده که این سریال ادامه خواهد داشت. با سینماگیمفا در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

مطلب مرتبط:احتمال ساخت فصل ۶ فرار از زندان وجود دارد

مایکل تورن، رئیس بخش سرگرمی شبکه‌ی فاکس در جلسه‌ای حین کنفرانس مطبوعاتی تور زمستانی انجمن منتقدان تلویزیون موسوم به تی‌سی‌ای TCA، درباره‌ی برنامه‌های شبکه برای سریال فرار از زندان به گونه‌ای مبهم اما مشتاقانه سخن گفت. تورن در نهایت تصدیق کرد که فصل ششم این سریال ساخته خواهد شد، اما مطلقا شبیه به آن‌چه که طرفداران به آن عادت کرده‌اند، نخواهد بود.

تورن در اجلاس تی‌سی‌ای به خبرنگاران گفت که فرار از زندان با نسخه‌ی جدیدی بازخواهد گشت. اگرچه جزئیات دیگری درباره‌ی این‌که سریال در ادامه چگونه خواهد بود داده نشد، تورن فاش کرد که استودیو درباره‌ی آینده‌ی فرار از زندان بسیار هیجان‌زده است، علی‌رغم این‌که این نسخه‌ی جدید هنوز در مراحل مقدماتی خود به سر می‌برد.

این اخبار برای طرفداران این سریال یک غافلگیری خوشایند محسوب می‌شود، طرفدارانی که هشت سال را بین فصل چهارم و پنجم سریال صبر کردند و در نهایت فصل کوتاه پنجم با نُه قسمت از راه رسید.

مطلب مرتبط: رامین جوادی موسیقی Gears of War 4 را خواهد ساخت

گمانه‌زنی درباره‌ی این‌که آیا بازیگران اصلی بازخواهند گشت و یا بازیگران جدیدی جایگزین خواهند شد، شدت گرفته است. پرسل پیش از این گفته بود که دیگر در فرار از زندان حضور نخواهد داشت اما پُست اینستگرامش چیز دیگری می‌گوید. بسیاری پیش‌بینی کرده‌اند که اتهامات مبنی بر رسوایی جنسی مربوط به رابرت نِپر Robert Knepper احتمالا از بازگشت او جلوگیری می‌کند. گری نیومن Gary Newman رئیس شبکه‌ی فاکس در حین اجلاس تی‌سی‌ای، در مصاحبه با EW گفت که در فصل ششم تمام بازیگران جدید نخواهند بود.

به احتمال زیاد پیش‌بینی‌ها درباره‌ی وضعیت نپر درست هستند. صرف‌نظر از نتیجه‌ی قانونی این اتهامات، هالیوود در حال پاکسازی گسترده‌ی تمام افرادی بوده که به نحوی با داستان‌هایی شبیه به این مرتبط بوده‌اند. خود این امکان افسانه‌ای که میلر و پرسل هر دو برای فصل ششم بازخواهند گشت، با آغوش باز طرفداران مواجه خواهد شد. تا آن زمان پرسل به نقش‌آفرینی در The Arrowverse ادامه خواهد داد در حالی که میلر نقش کاپیتان کُلد Captain Cold را در سریال The Flash فلش ایفا می‌کند.

همچنین بخوانید:

فصل یازدهم The X-Files آخرین فصل حضور گیلیان اندرسون است

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *