آزار و اذیت زن شوهردار توسط بسازبفروش تهران..!

آزار و اذیت زن شوهردار توسط بسازبفروش تهرانی..!

دیوان عالی کشور، حکم تبرئه مرد بساز بفروش از آزار و اذیت زن شوهردار سالخورده را رد کرد و پرونده را برای رسیدگی دوباره به دادگاه فرستاد.

مطلب مرتبط: مصطفی به من تجاوز کرد برای همین سر او را بریدم + عکس

اواخر مرداد ۹۴، زنی ۷۰ ساله به دادگاه کیفری استان تهران مراجعه کرد و گفت: «چند روز پیش، برای خرید یک قطعه زمین با مردی به نام سعید وارد معامله شدم. او از بساز بفروش‌های منطقه بود و من مبلغی در اختیارش گذاشتم و قرار شد خیلی زود زمین را به نام بزنیم. روز حادثه به من زنگ زد و گفت برای مشورت بیشتر درباره معامله به دیدنش بروم. وقتی به محل قرار رسیدم، ناگهان با تهدید مرا به محلی خلوت کشاند و مورد آزار و اذیت قرار داد. سعید از این کارش فیلم گرفت و گفت اگر به کسی حرفی بزنم، آن را منتشر می‌کند. من از شکایت منصرف شدم تا این‌که فهمیدم فیلم‌ها را به شوهر و پسرم نشان داده است. اکنون برای حفظ آبرویم، تقاضای رسیدگی دارم.»

مطلب مرتبط: آزار پسر جوان داخل تابوت توسط ۲ مرد شیطان صفت + عکس

با ثبت این شکایت، سعید دستگیر شد و مورد بازجویی قرار گرفت. او که از مجرمان سابقه‌دار است در جلسه دادگاه، اتهام آزار و اذیت را رد کرد و گفت: «من هیچ جرمی مرتکب نشده‌ام. آن روز شاکی برای گرفتن مشورت درباره معامله سراغم آمد، اما هیچ اتفاق خاصی نیفتاد. من بساز و بفروش هستم و نمی‌دانم چرا این جرم را به من نسبت داده‌اند.» در پایان دادگاه قضات وارد شور شدند و متهم را از تجاوز به عنف تبرئه کردند. این حکم با اعتراض شاکی مواجه شد و دیوان عالی کشور نیز آن را رد کرد و پرونده را برای رسیدگی مجدد به دادگاه برگرداند.

همچنین بخوانید:

شایان با فیلم غیراخلاقی که از من در باغ گرفته بود مدام با تهدید مرا به خانه اش می برد !

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *