لوپتگی: وقت استعفا نیست


سرمربی رئال مادرید قصد ندارد از سمتش استفعا دهد.

ایسنا: به نقل از آس، رئال مادرید شنبه در هفته نهم لالیگا دو بر یک مغلوب لوانته شد و به کسب نتایج ضعیفش ادامه داد. یولن لوپتگی پس از بازی گفت: ناراحت هستم و برای ما اتفاق های زیادی در این بازی رخ داد. شایسته پیروزی بودیم اما فوتبال این چنین است و گاهی اوقات همه چیز برعکس پیش می رود. ۳۴ ضربه به سمت دروزاه زدیم که در این میان چهار ضربه به تیرک برخورد کرد.

آن ها فقط دو ضربه زدند که به گل تبدیل شد. با این حال در فوتبال تیمی که شایسته باشد پیروز نمی شود بلکه تیمی که گل های بیشتری به ثمر برساند سه امتیاز را به دست می آورد. مطمئن هستم فوتبال چیزی را که از ما گرفته است را خواهد برگرداند.

سرمربی رئال مادرید در ادامه اظهار کرد: باید از چنین شرایطی عبور کرد. بازیکنان انرژی زیادی صرف کردند و برابر تیمی بازی کردند که به حریف خود ضربه زیادی می زند. موقعیت گل داشتیم، ضربه هایمان به تیرک برخورد کرد، دروازه بان ضربه هایمان را مهار کرد و یک گلمان مردود اعلام شد. تنها کاری که اکنون می توانیم انجام دهیم ادامه دادن به تلاشمان است. ما عملکرد خوبی داشتیم. باید در برخی از بخش ها بهتر شویم و شرایط را عوض کنیم.

سرمربی اسپانیایی درباره VAR گفت: این فناوری عادلانه عمل خواهد کرد. پیش از این اشتباه‌های فردی در نتایج تاثیر گذار بودند. ما می‌خواهیم قطعیت وجود داشته باشد. نتیجه نباید این چنین می شد.

او در مورد استعفایش گفت: این آخرین گزینه من خواهد بود. بازیکنان شایسته چنین تنبیهی نیستند و تنها باید تیم را بهتر کرد.

لوپتگی درباره واکنش هواداران اظهار کرد: آن‌ها تا پایان به ما کمک کردند چون به ما باور داشتند. مطمئن هستم دوباره هوادارانمان را شاد خواهیم کرد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *