آموزش تغییر رمز عبور هات اسپات در آیفون

آموزش تغییر رمز عبور هات اسپات در آیفون

شما می توانید یک hotspot بر روی آی فون خود ایجاد کنید.این hotspot تنها در صورت فعال بودن داده های سلولی کار می کند. اگر شما به یک شبکه Wi-Fi متصل هستید، نمیتوانید hotspot را روی آی فون خود ایجاد کنید.مانند هر hotspot ، hotspot آیفون نیز توسط رمز محافظت می شود. این مسئله باعث می شود مردم فقط از طریق اتصال به صورت تصادفی به دستگاه شما متصل شوند، اما اگر شما در نظر بگیرید، این مسئله بیش از حد نگران کننده نیست.صرف نظر از این که آیا از hotspot استفاده می کنید یا نه، قبلا رمز عبور برای hotspot آیفون شما تنظیم شده است. در این مقاله قصد داریم،  نحوه تغییر رمز عبور هات اسپات در آیفون را به شما آموزش دهیم. پس در ادامه ما را همراهی کنید.

این رمز عبور تعریف شده طولانی و مخلوطی از حروف و اعداد است که به خاطر سپردن آن کار ساده ای نیست و به راحتی هم نمی توان آن را به طور شفاهی برای دیگران بازگو کرد. خوشبختانه شما می توانید رمز عبور هات اسپات آیفون خودتان را تغییر دهید.

مطلب مرتبط: معرفی ۵ نرم افزار هات اسپات رایگان بعنوان جایگزین Connectify

تغییر رمز عبور هات اسپات آیفون

برنامه Settings را باز کنید و بر روی Personal Hotspot ضربه بزنید. اگر گزینه غیرفعال است، مطمئن شوید که داده های تلفن همراه روشن است. شما لازم نیست که در حقیقت کانون را فعال کنید اما لازم است داده های سلولی را فعال کنید تا تغییر رمز عبور آیفون آیفون را تغییر دهید.

روی صفحه شخصی Hotspot، روی Wi-Fi password ضربه بزنید.

آموزش تغییر رمز عبور هات اسپات در آیفون

در صفحه Wi-Fi password، گذرواژه جدیدی را که میخواهید برای هات اسپات آیفون خود تنظیم کنید وارد نمائید.بر روی Done ضربه بزنید.رمز عبور تغییر خواهد کرد.حالا هر کسی که به هات اسپات شما متصل است باید دوباره با رمز عبور جدید با آن ارتباط برقرار کند.

آموزش تغییر رمز عبور هات اسپات در آیفون

آی فون محدوده و برد زیادی ندارد،بنابراین بسیار بعید است کسی که در چند متری شما نشسته است بتواند به هات اسپات شما متصل شود.از سوی شما به افرادی که به هات اسپات شما متصل هستند هشداری مبنی بر تلاش برای اتصال دوباره داده می شود.پس چندان جای نگرانی برای شما وجود ندارد.رمز عبور پیش فرض هات اسپات یک رمز ساده که بتوان آن را به راحتی به خاطر سپرد نیست و به همین دلیل سعی می شود تا به یک رمز کاربر پسند تغییر داده شود.

مطلب مرتبط: چطور آیفون را به هات‌اسپات و مودم تبدیل کنیم؟

اگر از طریق بلوتوث یا یک کابل USB متصل می شوید، رمز عبور لازم نیست.در یک اتصال با بلوتوث که یک اتصال یا جفت شدن است یک کد بر روی صفحه شما نمایش داده می شود که از طریق آن کد می توانید عملیات اتصال را انجام دهید.در اتصال با کابل USB دیگر این کد لازم نیست.رمز عبور صرفا برای اتصال بی سیم به هات اسپات است و به همین دلیل ما حدس می زنیم که اپل نام این گزینه را  ‘WiFi password‘ قرار داده است.

اگر میخواهید رمز عبور شبکه Wi-Fi را که در حال حاضر به آن متصل هستید را پیدا کنید، شما هرگز نمی توانید آن را پیدا کنید. iOS به شما اجازه نمی دهد که گذرواژه شبکه های WiFi را مشاهده کنید، حتی اگر به آنها متصل باشید.iOS 11 دارای یک ویژگی شفاف برای به اشتراک گذاری رمز عبور شبکه های WiFi است، اما این در مورد همه شما است و محدود به دستگاه های iOS است.

همچنین بخوانید:

آموزش اشتراک گذاری اینترنت در ویندوز ۱۰

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *