زن شیشه ای که در خیابان ها برهنه می گشت پس از 6 سال از قتل کاوه گفت! + عکس

زن شیشه ای که در خیابان ها برهنه می گشت پس از ۶ سال از قتل کاوه گفت! + عکس

زن شیشه ای که از شهریار با پای پیاده به کلانتری ۱۳۲ نبرد رفته بود وقتی پای در کلانتری گذاشت پرده از راز یک جنایت پس از ۶ سال برداشت.

عقربه ها ۳۰ دقیقه بامداد دوشنبه ۱۱ دی ماه امسال را نشان می داد که زن جوانی با چهره ای آشفته پای در کلانتری ۱۳۲ نبرد گذاشت و ادعای عجیبی را پیش روی ماموران پلیس قرار داد.

زن جوان که زهرا ۳۴ ساله است به ماموران گفت: ۱۲ سال است که مواد مخدر مصرف می کنم و سال ۹۰ بود که برای گرفتن مواد به خانه مرد جوانی به نام کاوه در شهرک جعفریه در نزدیکی شهرستان ملارد رفتم و پس از اینکه مواد را از او گرفتم به زیرزمین خانه اش رفتم تا مواد مصرف کنم که کاوه به سراغم آمد و قصد داشت تا به من تجاوز کند که برای دفاع از خودم یک چوب که در زیرزمین بود را برداشته و با آن ضرباتی به سرش زدم.

مطلب مرتبط: زن بدنساز به خاطر انتشار عکس برهنه خود در فضای مجازی بازداشت شد!

وی افزود: وقتی کاوه روی زمین افتاد از آنجا خارج شدم و به سراغ مصرف مواد مخدر رفتم تا اینکه شامگاه یکشنبه در منطقه شهریار مواد مخدر شیشه کشیدم و با پای پیاده تا کلانتری آمدم و تصمیم گرفتم این قتل را پس از ۶ سال فاش کنم.

بدین ترتیب زهرا برای تحقیقات بیشتر صبح امروز پیش روی بازپرس محسن مدیرروستا در شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران قرار گرفت و در حالیکه سراسیمه روی صندلی نشسته بود و ادعا می کرد حال خوبی ندارد می گفت که من قاتل نیستم.

بازپرس جنایی تهران در این مرحله دستور تحقیقات ویژه را صادر کرد و کارآگاهان در بررسی پرونده ها متوجه شدند که روز ۷ شهریور ماه جسد مر جوانی به نام کاوه در منطقه ملارد پیدا شده است.

همین کافی بود تا درستی حرفهای زهرا تایید شود و این در حالی بود که زهرا با دستنبد و پابند روی صندلی شعبه ششم دادسرای امور جنایی می گفت من قتلی انجام ندادم ، بیگناهم و به خاطر مصرف مواد مخدر شیشه این ادعاها را کردم و حال خوبی ندارم.

با توجه به اینکه زهرا اظهار می کرد حال خوبی ندارد بازپرس مدیر روستا دستور داد تا تیمی از امدادگران اورژانس برای بررسی وضعیت زن جوان به دادسرا مراجعه کنند.

تیم پزشکی پس از معاینات پزشکی اعلام کردند که وی کمی تپش قلبش بالا بوده و در حال حاضر شرایط بهتری دارد و حال عمومی زن جوان خوب است.

زهرا پس از آرام شدن به خبرنگار رکنا گفت: ۱۲ سال قبل به واسطه دوستانم و در جمع آنها به مواد مخدر اعتیاد پیدا کردم و پس از ازدواج صاحب فرزند شدم که ۴ سال قبل به خاطر مشکلاتی که با همسرم داشتم از او جدا شدم و پسرم که امروز ۶ ساله است با پدرش زندگی می کند و اطلاعی از او ندارم.

مطلب مرتبط: انتشار تصاویر برهنه افسران نیروی دریایی آمریکا جنجال به پا کرد!

وی افزود: پس از جدایی یک آرایشگاه راه ا ندازی کردم و هزینه های اعتیاد و زندگی ام را تامین می کردم اما از ۳ سال قبل به خاطر مصرف زیاد مواد مخدر شیشه دیگر از نظر روانی به هم ریخته شدم و شاید باورتان نشود بارها پس از مصرف مواد مخدر با پای پیاده از شهریار تا قم ، ساوه و شهرهای مختلفی رفتم و وقتی به حال عادی بازگشتم نمی دانستم چطور به آن شهرها یا محله ها رفتم.

زن جوان ادامه داد: چند بار به خاطر مصرف مواد مخدر آنقدرکنترلم را از دست داده بودم که لباسم را در وسط خیابان در آوردم و به صورت برهنه در خیابان پرسه می زدم.

زهرا گفت: شب گذشته نیز در شهریار مواد مخدر مصرف کردم و از آنجا تا کلانتری ۱۳۲ نبرد تهران پیاده آمدم و در مسیر در ذهنم صداهای عجیبی می شنیدم و به کلانتری رفتم و این ادعاها را کردم .

بنا به این گزارش، بازپرس مدیر روستا از شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران در این مرحله با توجه به اینکه قتل در شهرستان ملارد رخ داده است دستور داد تا متهم همراه پرونده برای تحقیقات بیشتر به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ملارد منتقل شود.

همچنین بخوانید:

ماجرای مادری که با شیشه شیر تریاک به کودکانش می‌دهد!+ عکس

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *