مرد گل فروش یاسمین ۱۲ ساله را از پارک ربود / فریادهای دخترک در خانه شیطان!

پرونده مرد گل فروش معتاد که با همدستی زن کند ذهن، دختر ۱۲ ساله‌ای را از یک بوستان ربوده و به خانه‌اش برده بود، برای رسیدگی و محاکمه روی میزقضات دادگاه کیفری استان تهران قرارگرفت.

رسیدگی به این پرونده از شهریور امسال و با گزارش ربوده شدن دختربچه‌ای به نام «یاسمین» در دستور کار تیم تحقیق قرار گرفت.در حالی که تجسس‌ها برای یافتن رد پایی از دخترک ادامه داشت، ساکنان محله‌ای در محدوده سرآسیاب تهران در تماس با پلیس مدعی شدند مرد همسایه را دیده‌اند که دختری را به زور به خانه برده اما دخترک پس از شکستن پنجره از مردم کمک خواسته است. با اعلام این گزارش مأموران گشت پلیس بلافاصله به محل اعزام شدند و با ورود به خانه مرد گل فروش دختر هراسان را نجات دادند.

مطلب مرتبط : راز سیاه جوانی عریان در باغ متروکه کن / ۲ برادر از وضعیت بد شهرام فیلم سیاه گرفته بودند + عکس

دختر نجات یافته به کارآگاهان گفت: «من درپارک سرگرم بازی با زنی به نام نسرین بودم که ناگهان به بهانه‌ای از من خواست با او تا جایی بروم. بعد هم مرا به طرف ماشینی برد که مرد غریبه‌ای داخلش نشسته بود. آنها به زور مرا سوار کرده و به راه افتادند.چند دقیقه بعد هم مقابل خانه‌ای نگه داشتند و مرا به‌‌ زور پیاده کردند. همان موقع نسرین رفت و آن مرد مرا به‌زور به خانه‌اش برد. درحالی که بشدت ترسیده بودم و نمی‌دانستم چه کار کنم فقط به طرف پنجره رفتم و شیشه را شکستم تا از مردم کمک بگیرم. چند دقیقه بعد که نا امید شده بودم پلیس زنگ در را زد، اما هرگز نمی‌توانم این لحظات وحشتناک را فراموش کنم.

مطلب مرتبط: فرشید و کریم با پرشیای سفید به زور مرا سوار کردند و به باغ بردند!

مرد گل فروش، در بازجویی‌ها با اعتراف به آدم ربایی گفت: «من شیشه مصرف می‌کنم و تحت تأثیر حرف‌های «نسرین» آن دختر را دزدیدم و به خانه بردم.» به‌دنبال این اظهارات، زن میانسال نیز دستگیر شد، اما در تحقیقات کارآگاهان مشخص شد او کند ذهن است و هر روز برای بازی و گردش به بوستان محله می‌رود. پس از اعتراف متهم اصلی پرونده و صدورکیفرخواست، پرونده به اتهام آدم ربایی به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد تا قضات بزودی رسیدگی به پرونده را آغازکنند.

همچنین بخوانید:

زن ربوده شده از ۱۰ سال پیش دوبار در خانه مرد شیطان صفت باردار شده!!

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *