زنم با فروشنده های محل ارتباط شوم داشت برای همین روی او اسید پاشیدم! + عکس

پیرمرد سه زنه که پس از یک جنایت در افغانستان به ایران آمد و پس از۳۰ سال زندگی مشترک با همسر سومش روی صورت وی اسید پاشیده بود دیروز پای میز محاکمه ایستاد.

این مرد با حکم قضایی به ۱۰ سال زندان، پرداخت دیه و ترک خاک ایران محکوم شد.

صبح هفدهم مهر ماه سال ۹۴ به کلانتری ۱۶۹ مشیریه خبر رسید یک پیرمرد افغان به نام ولی در خانه اش روی صورت همسر ۵۴ساله اش به نام فاطمه اسید پاشیده و گریخته است.

این زن که از ناحیه صورت به شدت دچار سوختیگی شده بود به بیمارستان منتقل شد.تلاش برای ردیابی مرد اسید پاش آغاز شده بود اما شواهد نشان می داد وی به مکان نامعلومی گریخته است. پنج روز از اسیدپاشی بامدادی گذشته بود که فرزندان ولی با پلیس تماس گرفتند و گفتند پدرشان به خانه برگشته است. به این ترتیب ولی ۶۶ساله بازداشت شد.

مطلب مرتبط:بهار افشاری تهدید به اسید پاشی و مرگ شد

این مرد به اسیدپاشی اعتراف کرد و گفت:زنم با مردان غریبه رفت و آمد داشت. من به او مشکوک بودم اما او با رفتارهایش باعث می شد شکم بیشتر برانگیخته شود. آخرین بار وقتی در یک فیلم دیدم که مردی با پاشیدن اسید به صورت زن مورد علاقه اش او را برای همیشه خانه نشین کرد به فکر اسیدپاشی افتادم.

دختر این مرد در بازجویی ها گفت: پدرم سه زن دارد و مادرم زن سوم اوست. من هفت خواهر و برادر دارم. پدرم مرد شکاکی است .او همیشه رفت و آمدهای مادرم را تحت کنترل داشت. چند روز قبل پدرم را در حال بستن ساک مسافرتی‌اش دیدم. وقتی علت را پرسیدم گفت که می‌خواهد به افغانستان برود. من احتمال می‌دهم که پدرم از قبل نقشه اسیدپاشی را طراحی کرده بود تا بعد از عملی کردن نقشه اش به افغانستان بگریزد.او سال ها پیش به خاطر مسائل ناموسی یک مرد را در افغانستان کشته بود که به شش ماه زندان محکوم شد. پدرم ۱۷سال قبل بعد از دوران محکومیتش همراه مادرم به ایران آمد.

به دنبال اظهارات فرزندان این زوج ولی دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

در این جلسه فاطمه که آثار سوختگی روی صورتش نمایان بود در حالی که عینک دودی به صورت داشت مقابل قضات ایستاد و گفت: شوهرم مرد شکاکی است. او حتی سالها پیش در افغانستان به همسر اولش سم خورانده بود تا او را بکشد اما موفق نشد. او در مجموع ۱۳دختر و پسر دارد که هشت فرزند او را من به دنیا آورده ام.

مطلب مرتبط: اسیدپاشی به زن ثروتمند راز شوم ارتباط عروس خیانتکار با مرد میوه فروش را فاش کرد!+ عکس

این زن ادامه داد: شوهرم هر بار که به خرید می رفتم مرا تعقیب می کرد. او فکر می کرد با نانوا و بقال سر خیابان در ارتباط هستم. حتی شب ها چاقو زیر بالشت خودش می گذاشت. آن روز صبح در رختخواب بودم که متوجه شدم ولی وارد اتاق شد. او چیزی شبیه یک بطری را پشت خودش پنهان کرده بود.من خودم را به خواب زدم اما یک باره متوجه شدم مایعی را روی صورتم پاشی که به شدت سوختم. من فریاد می کشیدم و کمک می خواستم که همسرم فرار کرد. حالا به خاطر سوختگی های صورتم تقاضای دیه و قصاص دارم.

سپس متهم سالخورده به دفاع پرداخت .وی گفت: زنم با مردان غریبه در ارتباط بود.او به من اهمیتی نمی داد و با رفتارهایش باعث شده بود بیشتر به او شک کنم. به همین خاطر به فکر اسیدپاشی افتادم. من یک و نیم لیتر جوهرنمک را به مبلغ پنج هزاز تومان خریدم و آن را در حالی که همسرم در رختخواب بود روی صورتش پاشیدم. حتی اگر خواهرم هم فساد اخلاقی داشت صورت او را هم با اسید می سوزاندم.

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و مرد افغان را به ۱۰ سال زندان، پرداخت دیه و ترک خاک ایران محکوم کرد.

همچنین بخوانید:

قربانی اسید پاشی اصفهان ازدواج کرد +عکس

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *