آموزش استفاده از اموجی در فتوشاپ

آموزش استفاده از اموجی در فتوشاپ

طی چند سال گذشته اموجی‌ها تبدیل به بخش عظیمی از فرهنگ نوشتاری و تصویری شده‌اند، تا جایی که حتی یک فیلم نیز درباره آن‌ها ساخته شده است. فتوشاپ در نسخه CC 2017 از این کاراکترهای پرکاربرد پشتیبانی می‌کند. در این مطلب قصد داریم تا نحوه استفاده از اموجی‌ در فتوشاپ را به شما آموزش دهیم، با ما همراه باشید.

نحوه استفاده از اموجی در فتوشاپ

در ابتدا باید سندی را که در حال کار بر روی آن هستید، باز کنید و یا یک سند جدید در فتوشاپ ایجاد کنید.

آموزش استفاده از اموجی در فتوشاپ

ابزار Type را با میان‌بر صفحه کلید T یا از منوی ابزار انتخاب کنید.

آموزش استفاده از اموجی در فتوشاپ

در نوار منوی کشویی، font را انتخاب کرده و عبارت emoji را تایپ کنید.

آموزش استفاده از اموجی در فتوشاپ

در سیستم‌ عامل مک دو گزینه پیش روی شما قرار دارد که عبارت‌اند از: Emoji Color Emoji و EmojiOne Color. اگر شما این سیستم‌ عامل را در اختیار ندارید تنها گزینه EmojiOne Color را مشاهده خواهید کرد. حال باید فونت مورد نظر خود را انتخاب کنید. هنگامی‌ که یک Emoji را انتخاب می‌کنید، پنل Glyphs برای شما ظاهر خواهد شد.

مطلب مرتبط: اگر پنل لایه‌ها و دیگر پنل ها در فتوشاپ را گم کردیم، چکار کنیم؟

آموزش استفاده از اموجی در فتوشاپ

برای ایجاد یک لایه جدید، روی هر جای دلخواه سند کلیک کرده، سپس اموجی را که می‌خواهید را انتخاب کنید و با دوبار کلیک روی آن در پنل Glyphs، آن را به لایه اضافه نمایید.

آموزش استفاده از اموجی در فتوشاپ

شما می‌توانید اموجی بیشتری را با دو بار کلیک کردن بر روی آن‌ها اضافه کنید و یا با کلیک روی جای دیگری در سند و ایجاد یک لایه جدید اموجی مورد نظر را طبق روش بالا به آن اضافه کنید.

آموزش استفاده از اموجی در فتوشاپبهترین چیز در مورد فونت اموجی این است که هر کدام از آن‌ها یک تصویر وکتور هستند و این بدان معنی است که تغییر سایز آن‌ها هیچ‌گونه تغییری در کیفیت اموجی‌ها ندارد. فقط کافی است برای دسترسی به ابزار تبدیل و تغییر اندازه اموجی، کلیدهای Control+T را فشار دهید، (در سیستم‌عامل مک کلیدهای Command + T) و به هر اندازه‌ای که می‌خواهید سایز آن‌ها را کوچک و یا بزرگ کنید.

آموزش استفاده از اموجی در فتوشاپ

توجه داشته باشید؛ اموجی‌ها بخش بزرگی از ابزار ارتباطی افراد را تشکیل می‌دهند، بنابراین اگر شما بخواهید برای یک رویداد، پوستر طراحی کنید و یا این‌که یک طرح گرافیکی برای یک وب‌سایت بسازید، ممکن است از آن‌ها در فتوشاپ استفاده کنید.

همچنین بخوانید:

آموزش پنهان کردن تمام لایه ها در نرم افزار فتوشاپ

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *